DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 3 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 3 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Moja psička fizično peša EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Moja psička fizično peša EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Moja psička fizično peša EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Moja psička fizično peša EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Moja psička fizično peša EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Moja psička fizično peša EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Moja psička fizično peša EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Moja psička fizično peša EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Moja psička fizično peša EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Moja psička fizično peša

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Moja psička fizično peša Empty Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 12:37:06

Natalchy

avatar
Novinec
Novinec

Hej!
Prosim vas za pomoč... Vesela bom vseh informacij, mnenj, nasvetov, izkušenj...

Torej, imam 4- letno beaglico. Z njo je bilo do pred dvema tednoma vse v redu- rada je skakala, tekla... Pred približno dvema tednoma pa sem na treningu agilityja opazila, da se izogiba hopov. Če je že skočila, je vzela veliiiko zaleta (česar ne dela nikoli!). Potem je bilo nekaj dni isto, včeraj pa se ni mogla več dvigniti samo na zadnje tačke. Ponavadi, ko me vidi skače, včeraj pa se je samo prestopala. Danes zjutraj pa je bilo še slabše; v gobčku ni imela dovolj moči, da bi normalno zagrabila cufo, ni hotela zalajati, težko se je ulegla...
Danes bom poklicala pasjega ortopeda. Je to pametno, ali ima Dina kaj narobe z mišicami?
Kakšne so možnosti? Se da sumiti kakšno bolezen?

Prooosim, če imate kakšen nasvet mi ga posredujte, kajti noro me skrbi in vse, kar si v tem trenutku želim je, da bi bila Dina spet normalna vesela psička  :'(

2Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 13:32:37

capi

capi
VETERINAR
VETERINAR

Glede na omenjene klinične znake, lahko posumimo na več stvari, med drugim tudi na boreliozo. Lahko je obolenje vezano na kosti, sklepe, mišice. Tako, da se s psičko kar naročita k ortopedu. Svetujem tudi pregled krvi (bikemija, borelioza, erlihioza, .). Ali obstaja možnost, da bi psička pojedla kakšen strup? Kakšne so sluznice, telesna temperatura (da izključimo možno infekcijo), kakšne barve je urin, kolikokrat na dan psička lula? Ali veliko pije?

3Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 13:36:16

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Natalija, povej še kdaj se goni, če je sterilizirana ali ne in rektalno ji zmeri telesno temperaturo.

https://domzavsepse.forumsl.net

4Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 13:45:19

Natalchy

avatar
Novinec
Novinec

Hvala za odgovor Smile
Dina je sterilizirana. Telesne temperature ji ne znam izmerit, sem naju pa narocila k veterinarju- greva se danes.
Mislim, da strupa ni pojedla, saj ne vem za noben kraj, kjer bi ga lahko...
Pije in lula normalno, tudi barva urina je normalna... Tudi kakala je.

5Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 14:38:23

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Nič težkega ni. Vzdigni rep rahlo navzgor in potisni konico termometra v rektum (analno odprtino). Pazi, da bo naslonjen na steno rektuma. In drži dokler ne zapiska. Saj navadno so dokaj mirni, sploh pa ti Dina zaupa.

Če pa si že prišla od veterinarja, pa javi kak je blo Wink

https://domzavsepse.forumsl.net

6Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 16:38:42

Natalchy

avatar
Novinec
Novinec

Hej Smile
Torej, veterinar je Dino pretipal, pregledal, izmeril temperaturo... In povedal, da je moznost okuzbe s klopom ali pa je nekaj narobe z njeno hrbtenico. Potem so jo uspavali, jo slikali in vzeli kri... Vzorec bodo poslali v laboratorij, da pregledajo za klopne bolezni.
Sicer pa sem zdaj ze precej pomirjena... Prej je bil kar šok, ker je bilo z Dino prvic nekaj tok narobe. Zdaj pa vem, da ma kolke v redu in v 14 dneh naj bi se izboljsalo. Ce pa ima kako klopno bolezen, pa tudi vem, da bomo ustrezno zdravili Smile
Hvala za odgovore, prej sem res mislila na same slabe stvari :/

7Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 16:54:55

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

Upam da bo vse ok z Dino, pozdravi jo še v mojem imenu :*

8Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Pon 13 Okt - 17:08:44

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Super! Me veseli, da smo ti lahko pomagali! Hvala tudi doktor Dolinarjevi! party

https://domzavsepse.forumsl.net

9Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Tor 14 Okt - 12:55:42

Natalchy

avatar
Novinec
Novinec

Ja res, hvala vsem Very Happy super ste!
Jaa Rebeka, bom :*

10Moja psička fizično peša Empty Re: Moja psička fizično peša Sre 12 Nov - 18:24:12

aska

aska
Moderator
Moderator

Natalchy kako je kaj s tvojo psičko?

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu