Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 17, dne Pon 6 Okt - 19:16:30
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Prosi EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Prosi EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Prosi EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Prosi EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Prosi EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Prosi EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Prosi EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Prosi EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Prosi EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis

ŠTEVILO OBISKOV

web counter

Tukaj se nahaja število, koliko ljudi nas je že obiskalo.
Cat Paw Print

You are not connected. Please login or register

» OSTALO O PSIH » Pasji triki » Prosi

Prosi

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Prosi Empty Prosi on Čet 30 Okt - 20:30:16

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Torej :O kako ste vašega psa naučili prosi??? :O Becca nikakor ne more pogruntati kaj hočem od nje. Vedno znova se prekucne :o

http://domzavsepse.forumsl.net

2Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 20:49:26

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator
Jaz sem Jazzu držala pribolšek nad glavo in kliknila, ko se je dvignil, rit pa še vedno imel na tleh. Potem sem dodala ukaz in še "znak" z roko. Potem pa samo podaljšuješ čas, da se nauči ta položaj dalje držati. Je pa treba tud upoštevat, da eni psi imajo že na začetku vredu ravnotežje, eni pa potrebujejo več vaje in dalj časa. Jazz naprimer je imel ravnotežje zanič in lahko rečem da zdaj pri dveh letih kar lepo drži ta položaj "prosi", pa tudi na manjših površinah.  Smile

Pri času 1.00, se vidi kak štor je bil, haha. Razz

Nazadnje urejal/a iJazz Čet 30 Okt - 20:54:19; skupaj popravljeno 1 krat

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

3Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 20:52:14

momokika

momokika
Novinec
Novinec
Prekucne? :"D
Kolikor jaz vem Becca tak zna prosi vsaj z oporo (tvojo roko ali pa nogo ;P) Ali pač? Si že probo pri zidu to naredit da  bo imela oporo od zadaj? (ne znam ravno razložit kaj mislim :"D)

Drugače pa sem jaz Brixy naučila tak, da sem ji najprej rekla naj sede, potem pa sem ji priboljšek nad glavo držala in se je potem z sprednjima tacama oprijela moje roke, pol pa je že dobila ravnotežje in je začela delat brez opore. Smile

4Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 20:53:42

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Ja, Becca skoči -.-* Tupa XD haha..

Res? Hahaha, nee no :'D

5Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 20:54:19

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Eva hvala... Ja zna z mojo nogo :'D Drugače pa ne HAHA!

6Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 21:14:43

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator
momokika: Poglej si moj video na času 1.00, ki sem ga zgoraj objavila. Boš vidla kak to zgleda, ko se pes pri "prosi" prekucne, hahah. :'D

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

7Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 21:21:04

momokika

momokika
Novinec
Novinec
Haha Jazz je itak faca. :"D Samo še vseeno mi je hecn izraz prekucniti, jaz vedno rečem da se mi pes "prevrže". xD

8Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 21:21:24

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec
Če skoči, potem pazi da jo res vedno daš na sedi in da dobro razume da je pri sedi rit na tleh Razz , priboljšek pa drži bolj nizko, toliko da se malo dvigne od tal. Morda lahko namesto priboljška delaš s tarčo (roka ali stick), najprej daš tako nizko da se bo lahko dotaknila že če bo glavo malo dvignila in ostala z vsemi 4 tacami na tleh, potem pa malenkost višje, toliko da se mora s prvimi tacami dvigniti od tal. Smile
Dino je na začetku imel precej slabo ravnotežje, zdaj pa brez problema kar dosti časa drži, tudi na veliki žogi/ravnotežnem disku in drugih težjih podlagah, pa s priboljški na gobčku, pa tako, da mora premikati tace ipd. Smile Mi je pa pri tem da ima ravnotežje res ogromno pomagalo to da sem ga začela vedno nagrajevati le v poziciji (ne klikniti ko je gor in nagraditi na tleh), in to z večini priboljški (pač daješ enega za drugim medtem ko je v prosi). Šele po tem ko sem začela tako nagrajevati je začel res popolnoma razumeti trik in tudi pozicijo je malenkost spremenil, tako da ima zdaj res lepo ravnotežje. Smile

9Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 21:34:58

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec
Jaz sem učila enako s priboljškom nad pasjo glavo. Sicer je pa Kirra na začetku imela ful slabo ravnotežje, se je res ful izboljšala. (: Tako, da če pes nima dobrega ravnotežja, ne obupat, to vse pride z neko vajo, ki običajno malo dlje traja. Zdaj nima problema niti z daljšim držanjem in pa recimo še s priboljškom na nosu hkrati.

10Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 21:43:37

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec
Vaja je itak vse. Smile Če se je Dino naučil prosi, dvigovanje stranskih tac, stojo z oporo in še marsikaj, potem mislim da se lahko tudi vaši psi pravilnih oblik. :''D

11Prosi Empty Re: Prosi on Čet 30 Okt - 22:18:16

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Hvala za motivacijo Very Happy Bom definitivno vložil trud

Sponsored content

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]