DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Fotoaparati - Page 3 EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Fotoaparati - Page 3 EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Fotoaparati - Page 3 EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Fotoaparati - Page 3 EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Fotoaparati - Page 3 EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Fotoaparati - Page 3 EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Fotoaparati - Page 3 EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Fotoaparati - Page 3 EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Fotoaparati - Page 3 EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Fotoaparati

+10
Nunu
ziva kai tobi
iJazz
Kim*
Kanč*
aska
Anja&Tara
Tia*
Nika
Kevin
14 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 4]

51Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 17:02:25

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Čestitke Kevin! Very Happy veliko fotkaj, izkoristi ga!^^ a smem vprašat koliko si dal za njega?(:
Sicer pa pravijo da je nikon lažji za uporabo kot canon, sploh za začetnike.

52Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 17:23:33

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Nunu: tudi jaz ti v primeru da se odločiš za Canona priporočam 650D saj sta z 700D dejansko res čisto enaka. Res škoda teh 100 ali 200€ (ne poznam cen teh fotoaparatov) ker je tak kot da jih vstran vržeš.

Tukaj je primerjava vseh funkcij in vsega vglavnem: KLIK

Jaz z Nikoni nimam izkušenj, ampak kolko sem vidla, ma Canon dosti lažji meni [menu] za uporabo, jasno je kje se kaj nastavi, pri Nikonih pa mi je vse tak čudno, nevem no. Saj ko se navadiš ti je itak vseeno, tak da to verjetno ni problem.
In glede na to da praviš da Canon & Nikon (izbrana modela) staneta približno enako, in da ti vsak svetuje drugače, pomoje najboljše da probaš nekje kjer majo nastavljene (lahko tudi kaki podobni modeli, to nima tolk veze; glavno da vidiš malo kaka je razlika Canon - Nikon ) in vidiš kateri ti bolj ustreza, in tistega vzameš. In pa vzami v zakup tudi to, da so objektivi od Canona cenejši od Nikkor (Nikon-ovih) objektivov.

Pa veliko sreče pri izbiri, upam da boš zadovoljna/en z izbranim ^^

53Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 18:11:33

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

Dejansko šele ko si dolgo lastiš obe znamki lahko primerjaš no, če ga enkrat ali dvakrat sprobaš za kako urco še ne pomeni da si izvedel dovolj da lahko primerjaš. Navadiš se na vsakega in tako so ti pri nasprotnem itak tipke čudno postavljene in ti je meni težji za uporabo, meni osebno je dosti bolj pregledno pri Nikonu in tudi razporeditev tipk se mi zdi boljša, ne morem pa reči da je tako res ali pa sem pač navajena Smile In tudi to da so Canon objektivi cenejši ne drži, nižji rang koliko sem jaz gledala res (50ka recimo) ampak s ceno so tudi razlike manjše in pri objektivih višjega cenovnega ranga znajo biti Nikon krepko cenejši ;P In ja, za nas je verjetno res bolj dostopen Canon ker pač ne gledaš najdražje objektive, pa pri Nikonu tudi niso razlike takoo hude, sploh če malo pobrskaš, ujameš kako akcijo ali naročiš prek kake spletke je razlika minimalna ;p Sicer pa, če kupiš novejši model (v njenem primeru 700d) ga kasneje tudi dosti lažje prodaš če se odločiš za menjavo, kot pa starejšega Wink. (pa Kevin, če imaš fotič par dni še ne pomeni, da lahko garantiraš da bo zadovoljna, potrebe so različne, in na začetku ti še mogoče zadostuje, ko pa širiš svoje znanje pa tudi ugotavljaš da rabiš več).

Pomoje za ne toliko več kot stane d5200 dobiš d7000, je mogoče bolje gledati že v štartu kaj takega, naučiš se hitro in verjetno tudi ne ''prerasteš'' tako zlahka Razz

54Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 18:31:50

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Kaja* je napisal/a:Čestitke Kevin! Very Happy veliko fotkaj, izkoristi ga!^^ a smem vprašat koliko si dal za njega?(:
HVALA Very Happy  -> KLIK <- tukaj sem vzel Very Happy

NIKA. - se popolnoma strinjam - podpis,

Kim - se delno strinjam. Čisto odvisno od posameznika. In ja, jaz lahko garantiram da sem zadovoljen Smile Tudi po nekaj dneh, ker vem, da je to kar sem iskal Smile Je pa res da je vse odvisno od  posameznika Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

55Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 18:33:25

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

Ne razumeš, sej pa na začetku si itak vedno navdušen in zadovoljen in zagotovo bo tako ostalo še kar nekaj časa, čez čas pa pač nemoreš več trditi da ti nudi dovolj Wink

56Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 18:36:29

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Razumem te popolnoma Smile Ampak sem imel prej nikona - že na začetku mi ni bil všeč! čeprav je bil novi ni blo tistega zadovoljstva in iskre! Pri meni je tak, da če sem navdušen nad nečim bo tak ostalo Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

57Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 19:04:33

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Kevin: okej hvala! Smile niti ne pride tako veliko. Ampak te primerjave med nikoni in canoni se meni zdijo brezvezne. Ker je čisto odvisno od človeka: eni so od začetka navajeni na canona in bodo imeli vso življenje samo canona pa nikona nebodo nikoli pogleda, eni pa so navajeni na nikona. Čeprav koliko sem slišala bi naj imeli canoni boljšo kamero kot nikoni(kolko pa je to res pa nevem).
Kevin zs imaš.

58Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 19:23:43

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Tudi jaz imam Canona in sem zelo zadovoljna! Razz Res je, da nikonov še nisem ravno sprobavala, ampak kolikor sem pa ga pa nisem vedela niti kje se nastavijo osnovne nastavitve. Tako kot je povedal prej Kevin

59Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 19:57:01

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec

Kim* je napisal/a:Dejansko šele ko si dolgo lastiš obe znamki lahko primerjaš no, če ga enkrat ali dvakrat sprobaš za kako urco še ne pomeni da si izvedel dovolj da lahko primerjaš. Navadiš se na vsakega in tako so ti pri nasprotnem itak tipke čudno postavljene in ti je meni težji za uporabo, meni osebno je dosti bolj pregledno pri Nikonu in tudi razporeditev tipk se mi zdi boljša, ne morem pa reči da je tako res ali pa sem pač navajena Smile In tudi to da so Canon objektivi cenejši ne drži, nižji rang koliko sem jaz gledala res (50ka recimo) ampak s ceno so tudi razlike manjše in pri objektivih višjega cenovnega ranga znajo biti Nikon krepko cenejši ;P In ja, za nas je verjetno res bolj dostopen Canon ker pač ne gledaš najdražje objektive, pa pri Nikonu tudi niso razlike takoo hude, sploh če malo pobrskaš, ujameš kako akcijo ali naročiš prek kake spletke je razlika minimalna ;p Sicer pa, če kupiš novejši model (v njenem primeru 700d) ga kasneje tudi dosti lažje prodaš če se odločiš za menjavo, kot pa starejšega Wink. (pa Kevin, če imaš fotič par dni še ne pomeni, da lahko garantiraš da bo zadovoljna, potrebe so različne, in na začetku ti še mogoče zadostuje, ko pa širiš svoje znanje pa tudi ugotavljaš da rabiš več).

Pomoje za ne toliko več kot stane d5200 dobiš d7000, je mogoče bolje gledati že v štartu kaj takega, naučiš se hitro in verjetno tudi ne ''prerasteš'' tako zlahka Razz  

Ja, se strinjam z vsem. Smile

60Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 20:17:26

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

Kevin je napisal/a:Razumem te popolnoma Smile Ampak sem imel prej nikona - že na začetku mi ni bil všeč! čeprav je bil novi ni blo tistega zadovoljstva in iskre! Pri meni je tak, da če sem navdušen nad nečim bo tak ostalo Smile
ker to pač ni odvisno od firme ampak modela jooj :"D In če bi imel nikon dslr v rangu 650d bi verjemi da bil zadovoljen. No ampak ocitno je dober fotič odvisen samo od tega ali si privrženec rumenih ali rdečih in igra pri enih predvsem firma vlogo ^.-

61Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Pon 1 Dec - 20:33:16

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Ne narobe razumet JOJ XD hahaha... Nimam nič proti nikonu, super fotoaparati ampak mene ne pritegujejo. Ni to kar bi jaz rad. Težko razložim Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

62Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 2:01:07

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Nika. je napisal/a: Se pa še morem marsikaj naučit da izkoristim vse kaj fotoaparat ponuja. Na srečo mamo v šoli prav predmet pri katerem se učimo o fotografiji, tako teorije kot prakse.

A po novem so začeli na SŠOM tudi na fotografiji delati, haha? Razz
Jaz nisem od te srednje šole odnesla skoraj nič. Edino kaj sem odnesla je, da sem bolj spoznala zaslonko, zaklopko in ISO, ampak tud ne nekaj ful. Sem se več sama doma preko interneta naučila. Me pa veseli, da uspejo tebe kaj naučit. (: To kaj sem se pa naučila pri fotografu (zdaj, ko delam preko študentske napotnice pri njemu) v roku enega tedna, pa se ne gre z ničemer primerjat. Spoznala sem studijsko fotografiranje, obdelavo (photoshop, lightroom), razne kompozicije, boljše sem spoznala nastavitve in tudi fotoaparat, naučila sem se uporabljati flesh (zunanji), postavljati fotoknjigo,... Šola se ne more primerjati s tem kaj se naučiš v "praksi". Sem skoraj sigurna, da ti profesorji nimajo niti pol toliko znanja kot pravi fotografi. Razz

Glede debate Nikon vs. Canon. Ni razlike. Osebno imam raje Canona, ker sem pač navajena. Znajdem se v meniju in to mi je pomembno. Sicer bi naj bile razlike v barvah (minimalne), to bi pa naj bilo vse. Če vzameš nikona in canona, katera sta v istem rangu, ne bi smelo biti razlik v kvaliteti fotk. Moj odgovor je, da naj vsak sam gre v trgovino, oba prime v roke in si pogleda meni. Ni boljšega in ni slabšega. Obe sta super firmi. Sicer jaz ostajam pri Canonih, ker sem se že na njihov meni navadila, ampak bom čez en mesec poskusila tudi Nikona. Namreč fotograf pri katerem delam ima Nikona in me ga bo naučil uporabljati, ker ga potrebujem pri naslednjem fotoshootingu (moj Canon na žalost ne pride v poštev Crying or Very sad ). Pa vam lahko potem sporočim osebne izkušnje. Me čaka zdaj nekaj tednov dela/fotografiranja še z Nikonom.

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

63Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 18:02:06

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

iJazz je napisal/a:
Nika. je napisal/a: Se pa še morem marsikaj naučit da izkoristim vse kaj fotoaparat ponuja. Na srečo mamo v šoli prav predmet pri katerem se učimo o fotografiji, tako teorije kot prakse.

A po novem so začeli na SŠOM tudi na fotografiji delati, haha? Razz
Jaz nisem od te srednje šole odnesla skoraj nič. Edino kaj sem odnesla je, da sem bolj spoznala zaslonko, zaklopko in ISO, ampak tud ne nekaj ful. Sem se več sama doma preko interneta naučila. Me pa veseli, da uspejo tebe kaj naučit. (: To kaj sem se pa naučila pri fotografu (zdaj, ko delam preko študentske napotnice pri njemu) v roku enega tedna, pa se ne gre z ničemer primerjat. Spoznala sem studijsko fotografiranje, obdelavo (photoshop, lightroom), razne kompozicije, boljše sem spoznala nastavitve in tudi fotoaparat, naučila sem se uporabljati flesh (zunanji), postavljati fotoknjigo,... Šola se ne more primerjati s tem kaj se naučiš v "praksi". Sem skoraj sigurna, da ti profesorji nimajo niti pol toliko znanja kot pravi fotografi. Razz

To pa verjamem ja, glede na to da v šoli v bistvu nobenga profesorja ni ko bi bil za to dejansko usposobljen ali pa se s tem redno ukvarjal.. Ne bi škodlo če bi bil kdo bolj usposobljen, in da bi meli več ur  Rolling Eyes

Hja zaenkrat kot praviš mamo skos samo to da more bit svetloba (osvetlitev) prava in da mormo prav nastavit zaklopko, zaslonko in ISO.. In pa mamo enih par luči, pa teh zunanjih flesh-ov, tak da lahko tuji to malo spoznavamo. Čukalaca mamo, in seveda posledično sama tihožitja oz. predmete slikamo (do zdaj seveda).. Bomo vidli kak bo v prihodnosti, ampak je pa res da mamo ful malo ur teh vaj, 2uri na 2 tedna torej to je tak kot da bi meli tistih 45min na teden.. Drugače pa itak če se nea sam učiš (al pa te kdo drug) pomoje s tem znanjem iz šole ne prideš daleč.

64Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 18:16:36

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Jaz sem eno leto mela Čukalaca in se pri njemu nisem NIČ naučila, haha. Še pri Tošu sem se več naučila, ker tam smo dejansko nekaj delali z nastavitvami in photoshopom. :') Sta pa edina profesorja, ki jih pogrešam, zraven profesorce za nemščino, haha. :'D

Ma ja, čisto brezveze. Meni je tak glupo, da imajo fotografijo in snemanje samo 2 uri, bedno tipografijo pa čez vse 4 leta in polno ur na teden (se več ne spomnim točno). Dvomim, da bote kaj več delali, haha. Vsaj mi nismo. Razz Raje si najdi prakso pri kakšnem fotografu. Meni je bilo zelo všeč na RTV-ju, ker sem bila v oddelku za montažo tv prispevkov. Smile
Ne s tem znanjem kaj ga dobiš v šoli itak ne prideš nikamor. Je samo neka osnova, niti polovica tega kaj rabiš potem pri službi.

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

65Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 18:26:11

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Se mi je zdelo ja haha Razz
Eh Čukalac se meni zdi da hoče nekaj razložit ampak ne zna.. Ne vem no.. Res upam da bom lahko dobla kako prakso ko bi se kaj s fotografijo ukvarjala (al pa kot si rekla na kaki tv, montaža se mi tudi zdi zanimiva). Drugače pa tipografije mamo 4ure na tedn (vaje in teorija), nasledni 2 leti pa bomo meli še več ur.. Bedno res, število ur bi moralo bit boljše razporejeno med predmeti kr to zdaj je brezveze ><

66Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 18:35:38

Nunu

Nunu
Novinec
Novinec

Hvala vsem za nasvete.
Nika. super primerjava, očitno res ni razlike...
Kevin, cena bodyja 650 in 700 je sam 10€ razlike. Ni mi pa jasno to, zakaj enaki fotoaparati stanejo precej različno:

http://www.ceneje.si/Izdelek/3054415/foto/digitalni-fotoaparati/d-slr/canon-fotoaparat-eos650d18-55-6559b005aa

http://www.ceneje.si/Izdelek/3783358/foto/digitalni-fotoaparati/d-slr/canon-digitalni-fotoaparat-eos-650d-kit-18-55

Tistega za 399 pa tako ni več na zalogi..

Ali pa sem jaz spregledala razliko?

67Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 18:58:48

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

Jst ti vseeno priporočam, kateri koli model pač vzameš, da gledaš kak drug objektiv Smile 18-135 je dosti boljša opcija kot 18-55, jaz odkar imam 50ko nisem mogoče 2x uporabila 18-55mm ker je razlika res očitna in te mine da bi ga sploh prijel v roke :'D Ali pa takoj vzemi 50ko in recimo 55-250/55-300 in ne pogrešaš sploh 18-55 :p

68Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Tor 2 Dec - 22:43:10

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Nunu je napisal/a:Hvala vsem za nasvete.
Nika. super primerjava, očitno res ni razlike...
Kevin, cena bodyja 650 in 700 je sam 10€ razlike. Ni mi pa jasno to, zakaj enaki fotoaparati stanejo precej različno:


Tistega za 399 pa tako ni več na zalogi..  

Bodyja - govorim o celotnem setu. Jaz ga nisem zasledil. Mogoče se motim.

Cene? različne? POJMA NIMAM! Jaz sem mel srečo Very Happy YAAY Very Happy

Ja, ni ga več! Hvala bogu, da sem ga dobo Cool

https://domzavsepse.forumsl.net

69Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 3 Dec - 0:19:10

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Nika. je napisal/a:Se mi je zdelo ja haha Razz
Eh Čukalac se meni zdi da hoče nekaj razložit ampak ne zna.. Ne vem no.. Res upam da bom lahko dobla kako prakso ko bi se kaj s fotografijo ukvarjala (al pa kot si rekla na kaki tv, montaža se mi tudi zdi zanimiva). Drugače pa tipografije mamo 4ure na tedn (vaje in teorija), nasledni 2 leti pa bomo meli še več ur.. Bedno res, število ur bi moralo bit boljše razporejeno med predmeti kr to zdaj je brezveze ><

Res je, Čukalac se trudi ampak jaz ga nisem nikoli razumela. :'D
A nimaš v tem letniku zdaj prakso? Malo fotografom piši/kliči in prosi za prakso. Jaz sem za mojo prakso na RTV-ju že oktobra poslala prošnjo (na RTV res težko prideš). Razz Ker nisem hotela v tiskarno ali pa na časopis. :'D
Se strinjam. Še vredu, da sem jaz končala s tem. Tipografija mi je vedno bila najbolj bedna. Samo, da je 2 blo, haha. :'D Okay, prvi pa drugi letnik še gre s plakati, letaki, koledarji, revijami..ampak četrti letnik je pa groza! Ko moreš delat slovarje, enciklopedije, leksikone,.. Meni se je skoraj zmešalo. OT

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

70Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 0:45:34

Gost

Anonymous
Gost

Tia* je napisal/a:Jaz imam Nikon L820 in je super za začetnike, zato sem ga tudi vzela. Drugače pa, ker ti iščeš canone je 600D kar kul, 650D, 70D, 700D,... Pogooglaj, res je veliko tega. (:
Imaš namen kupiti še zraven kakšen objektiv? Smile

Drugače je pa tukaj nekaj fotk, posnetih z L820:

Fotoaparati - Page 3 00012

Fotoaparati - Page 3 Jfg3

Fotoaparati - Page 3 Moon2

Tia a mi lahko kaj več fotk pokažeš s tem fotičem?
Kakšen je za živali v gibanju, zakaj je toliko cenejši in v čem se sploh razlikuje od zrcalno refleksnega, lahko dam gor objektiv 50mm?

HVALA TI.

Samo zanima me, ker razmišljam, ali je boljši od nikon D5100 in če bi si potem kupila tega nikona za 200 eur in objektiv 18-200.
In te slike so dejansko vse z njim brez posebnega objektiva?
A ima telefoto objektiv ( zaradi lune)

71Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 7:22:34

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Anja o moj bog :O... to je kompaktni fotoaparat! Na ta fotoaparat ne gre dati objektiva O.o 

Daj malo se pozanimaj predenj napišeš. In Nikon D5100 je zrcalno refleksni in DEFINITIVNO boljši, le uporabljat ga moraš znat, kar pa ga ti ne znaš (prav in v celoti uporabit)...

Ti ne rabiš novega fotoaparata in boljšega objektiva ampak več znanja... tako da svojega nikona v roke in ga kunkretno preštudiraj ker je dovolj dober za tvoje potrebe... Wink

https://domzavsepse.forumsl.net

72Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 14:19:35

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Kevin je napisal/a:Daj malo se pozanimaj preden napišeš. In Nikon D5100 je zrcalno refleksni in DEFINITIVNO boljši, le uporabljat ga moraš znat, kar pa ga ti ne znaš (prav in v celoti uporabit)...

Ti ne rabiš novega fotoaparata in boljšega objektiva ampak več znanja... tako da svojega nikona v roke in ga kunkretno preštudiraj ker je dovolj dober za tvoje potrebe... Wink

Se strinjam Smile

73Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 14:24:52

Gost

Anonymous
Gost

Kevin je napisal/a:Anja o moj bog :O... to je kompaktni fotoaparat! Na ta fotoaparat ne gre dati objektiva O.o 

Daj malo se pozanimaj predenj napišeš. In Nikon D5100 je zrcalno refleksni in DEFINITIVNO boljši, le uporabljat ga moraš znat, kar pa ga ti ne znaš (prav in v celoti uporabit)...

Ti ne rabiš novega fotoaparata in boljšega objektiva ampak več znanja... tako da svojega nikona v roke in ga kunkretno preštudiraj ker je dovolj dober za tvoje potrebe... Wink


Joj, Kevin samo zanimalo me je in tudi sem vprašala če gre objektiv gor, če si bral. In če nisi opazil se prav kar zanimam.
S tabo se  je včasih res težko normalno pogovarjat ne, da bi začel z " o moj bog" in "napadi.


Novi objektiv pa za uporabo potrebujem. ZAKAJ? Ker ima tale premajhen kot (50 mm) in se moram pomikati k objektu, ne mislim pa menjavati objektivov, ampak rabim enega FUKSNEGA.

74Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 14:31:34

Gost

Anonymous
Gost

In glej jaz tebe tudi nisem nikoli tako "napadla" ko si mi skoz vsa leta bedarije trosil in postavljam amaterska vprašanja o psih. 
Pač se mi ne zdi nič narobe če človek kaj vpraša.


Sem pač raje vprašala NJO  osebno, ker ga ima.

75Fotoaparati - Page 3 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 14:38:44

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Anja je napisal/a:Joj, Kevin samo zanimalo me je in tudi sem vprašala če gre objektiv gor, če si bral. In če nisi opazil se prav kar zanimam.
S tabo se  je včasih res težko normalno pogovarjat ne, da bi začel z " o moj bog" in "napadi.


Novi objektiv pa za uporabo potrebujem. ZAKAJ? Ker ima tale premajhen kot (50 mm) in se moram pomikati k objektu, ne mislim pa menjavati objektivov, ampak rabim enega FUKSNEGA.

Vprašala si če gre na kompaktni fotoaparat objektiv :O bi lahko vedela da se na kompaktne fotoaparate ne da objektivov nameščat.


A to ni normalen pogovor? To niso napadi, ampak je realnost - pač se mi zdi to čudno vprašanje. To da z omg začnem ni napad temveč začudenje - ne poekstremljaj tako...







Nov objektiv? Meni se dozdeva, da ko boš imela nov objektiv da boš čez nekaj časa spet hotela novega "ker se ga boš navolila", kot si se 50mm že. Mislim da bi blo fino da izkoristiš več stvari s tem objektivom, ker ponuja malo morje funkcij ki jih ne znaš uporabiti. Ni slabo mišljeno - vsi se učimo, samo realno ti bi rad povedal. Ne bodi ùzaljena zdaj...



Nazadnje urejal/a Kevin Sre 10 Dec - 17:23:01; skupaj popravljeno 1 krat

https://domzavsepse.forumsl.net

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu