DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Fotoaparati - Page 4 EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Fotoaparati - Page 4 EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Fotoaparati - Page 4 EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Fotoaparati - Page 4 EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Fotoaparati - Page 4 EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Fotoaparati - Page 4 EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Fotoaparati - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Fotoaparati - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Fotoaparati - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Fotoaparati

+10
Nunu
ziva kai tobi
iJazz
Kim*
Kanč*
aska
Anja&Tara
Tia*
Nika
Kevin
14 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Sporočilo [Stran 4 od 4]

76Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 14:51:44

Tia*

Tia*
Novinec
Novinec

Anja sem ti razložila na fbju:) OT

77Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 16:23:31

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

50ka je bomba za to kolikor plačaš, take fotke pa ne nastanejo kar s fotičem joj :'D Je treba malo kakšen program za urejanje naštudirat in se tudi malo potrudit, in kakšen korak več se že splača naredit in je vredno f/1.8, udeleži se kakega foto tečaja, kak program potegnit in raziskovat, urejat in biti vztrajat, nastavljat in probavat tudi ročne nastavitve (;

78Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Sre 10 Dec - 18:26:32

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Anja: Ne vem v čem je problem fotoaparata? A si ga sploh kaj "naštudirala"? Veš česa je zmožen in kaj ti vse ponuja? Po rezultatih na internetu, je "baje" boljši od mojega Canon 650D. Wink Malo bi se glede tega zamislila. Sigurno ne potrebuješ boljšega fotoaparata, edino, če služiš s fotografijo. Bolj se poglobi v fotoaparate. Poglej si na YT kakšne tutoriale, preberi nekaj forumov, udeleži se tečaja ali pa preberi kakšno knjigo. Če te to področje zanima, vloži malo več truda in se potrudi nekaj naučiti. Fotoaparat in objektiv ti žal sama ne bosta naredila dobre fotke. Najbolj pomembno je kdo upravlja fotoaparat, pa seveda potrebuješ tudi kakšen vredu program (photoshop, lightroom,..). V mojem pogledu je danes že zelo pomembno, da zna fotograf te programe uporabljati. Nudi ti toliko več možnosti za izboljšavo. Ampak seveda tudi tak program ne zna pričarati iz slabe fotke, pravo fenomenalno profi fotko. Wink 50mm je res zakon objektiv za to ceno. Jaz sem ga uporabljala na poroki, za detajle (hrana, dekoracija,..) in tudi za ples. Fotografije so bile super. Stranka je bila zadovoljna in kaj je še bolj pomembno, da sem tudi jaz bila zadovoljna. Malo objektiv naštudiraj, pa ti bo vredu služil. Če pa že iščeš objektiv za gibanje, pa definitivno priporočam 18-200mm.

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

79Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Čet 11 Dec - 1:54:07

Gost

Anonymous
Gost

Ne iščem novega fotoaparata le zanimalo me je za zgornjega, sem pa pomislila priznam, da če bi bil zgornji ok,  bi še MOGOČE premislila Wink Ampak sem se potem pozanimala in še zdaleč ni to kar iščem Very Happy
V bistvu sploh ne računam na nov fotič, tisto zgoraj je bilo zgolj razmišljanje iz nevednosti Smile

Ni sploh težav v fotoaparatu. HVALA KJARA ZA VSE PREDLOGE Smile CENIM.

Z 50 mm, pa nisem zadovoljna, ker mi je preblizu vse in,  ker nima možnosti za približevanje in oddaljevanje temveč le izostritev.

Kako naj potem 100 metrov proč slikam nekega psa ali drugo žival s 50mm. Zelo težko Wink

Skratka ne iščem novega, ker bi me ta razočaral, ampak, ker imam druga pričakovanja.

Recimo, sem na travniku 100 metrov proč se podijo psi, pa moram laufat tja, da jih dobim, brezveze.

Pa tudi z avtoportreti nisem zadovoljna, so preveč blizu.

Skratka imam 101 razlog.

Z tem, da je fotografija odraz tistega, ki je za sliko, 100% se strinjam.

Ta objektiv je ideal za portete, za agility tekme pa mi ni kaj v pomoč, ali se motim?

Je pa glede na ceno popoln Wink Vsaj meni Smile

Fotoaparat pa bom seveda še naštudirala Smile
Se še lovim z zaslonko (F) ker ni na touch, in je precej bolj zahtevno od canona.

Objektiv od 18-200 mm sem pa že odločena Smile

Hvala za vse!

80Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Čet 11 Dec - 11:50:30

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Ta problem z oddaljenim "motivom" poznam in se strinjam, da je v tem primeru 50mm neuporaben. Je pa dober za portrete. Sicer ni najboljši objektiv, je pa precej dober. Wink Za kakšen agility, igranje, tekanje, pa nujno kakšen teleobjektiv. Čeprav lahko tudi tekanje slikaš z 50mm, ampak precej težje kot s kakšnim teleobjektivom.

Glede zaslonke. Ni izgovora, da ni na touch. Razz Poglej na internetu kako se pride do zaslonke, zaklopke in iso. Ponovi par krat na dan in vrjamem, da bi se v nekaj dnevih navadila. Tudi jaz ne nastavljam vse na touchu, ker je kar nekaj bližnjic kako priti do teh nastavitev. Samo pogruntati jih je treba. Wink

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

81Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Čet 11 Dec - 13:20:45

Gost

Anonymous
Gost

Najlepša hvala! Smile Bom!

82Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Čet 11 Dec - 13:33:05

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

iJazz je napisal/a:Čeprav lahko tudi tekanje slikaš z 50mm, ampak precej težje kot s kakšnim teleobjektivom.
Trenutno se jaz spopadam z tem problemom haha. Imam 18-55mm in je res težko. Ko kakšen frizbi (ne na tekmi) sliakm se z kolegico zmeniva kje bi naj pes skočil gor, da se nastavim haha. Razz

83Fotoaparati - Page 4 Empty Re: Fotoaparati Čet 11 Dec - 17:45:38

Kim*

avatar
Novinec
Novinec

Ok kaj? :"D Nastavljanje zaslonke nima nič s touchem in je ravno tako preprosto, na katerem načinu fotkaš drugače?

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 4 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu