Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 17, dne Pon 6 Okt - 19:16:30
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Ime psa EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Ime psa EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Ime psa EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Ime psa EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Ime psa EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Ime psa EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Ime psa EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Ime psa EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Ime psa EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis

ŠTEVILO OBISKOV

web counter

Tukaj se nahaja število, koliko ljudi nas je že obiskalo.
Cat Paw Print

You are not connected. Please login or register

» KOTIČEK ZABAVE » Vprašanja tedna » Ime psa

Ime psa

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Ime psa Empty Ime psa on Pet 14 Nov - 20:30:41

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Novo vprašanje tedna Smile

Kako ste izbrali vašemu psu ime? Kako ste iskali? Smile

http://domzavsepse.forumsl.net

2Ime psa Empty Re: Ime psa on Pet 14 Nov - 21:47:33

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec
Dinotovo ime je že njegovo rodovniško in so ga njegovi prejšnji lastniki obdržali, jaz pa itak potem nisem šla menjevati. Smile

3Ime psa Empty Re: Ime psa on Pet 14 Nov - 23:39:34

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator
Jaz sem imela kar malo imen in jih dejansko ni bilo dosti. Sem pa imela: Dash, Wii in Jasper. Potem je od vzrediteljice dobil začasno klicno ime "Spirit" (rodovniško: Raa Desert Spirit) in je to bilo vsem ful všeč, jaz pa nisem bila ravno navdušena. Mi je pa bilo Jasper zelo všel, ampak predolgo, ker sem vedela, da bom s psom delala agility in je potem prijateljica predlagala krajšavo Jazz, ki sem jo takoj vzljubila. Tako, da sem potem kar ostala pri tem in dejansko to ime nima nič povezavo z jazz glasbo. Razz

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

4Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 9:34:19

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Zanimivo Kjara :O

Jaz sem pa Becci pustil azilsko ime Wink ker ko sem jo prvic ko sem jo videl tako poklical ji je taak pristajalo *-* ... ime pa je dobla ker je bla lastnici v zavetiscu tak vsec, da ji je dala ime po svoji hčerki Rebeki - torej Becca Wink

5Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 10:33:34

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator
Tobi je svoje ime dobil po risanki, misli, da je bil povodni konj Tobi, naslova se ne spomnim več. Kai je napol obdržal svoje rodovniško ime. V potnem listu mu je sicer ime Spiridom Kaiser, moja krašava za to ime pa je Kai. Ne se smejat ampak Kaiser me spominja na kajzarce XD zato ga včasih zafrkavam in ga kličem kajzarca (sliši tudi na to ime lol ).

KAI - TRGOVINA ZA ŽIVALI

Bodite unikatni z nami.
Za več nas spremljajte tudi na Facebooku
http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

6Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 11:59:04

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator
Živa HAHAHA! :'D Kajzarca :'D Saj Kaiser je res podobno O:)

7Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 13:54:10

Gost

Anonymous
Gost
Nala ima po risanki, levji kralj, predstavlja pogum po levinji Smile

8Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 17:54:19

xmark9x

xmark9x
Novinec
Novinec
Pri nam smo vsi v familiji na M ..pa smo rekli da bo še pes Razz Missy nam je blo vsem všeč pa smo jo tako poimenovali.

Še eno podvprašanje,če se komu da- kakšne vzdevke dajete svojim zverinam Very Happy
Kajzrca je nadvse izvirno hahah Very Happy Jaz Missy velikokrat kličem mississippi in palačinka haha.(pojma nimam zakaj palačinka Very Happy )

9Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 17:57:42

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec
Kirra je dobila ime po eni punčki iz filma Willy n (ne vem točno, kateri del, mislim, da 4. Razz). Sem jo na začetku mislila čisto drugače poimenovat, ampak potem mi je to ime postalo tak všeč pa še zdelo se mi je, da bi ji pasalo. Smile

10Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 18:01:15

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator
@xmark9x je napisal/a:Še eno podvprašanje,če se komu da- kakšne vzdevke dajete svojim zverinam? Very Happy

Jazzovi vzdevki so: Jazzyx, Jasper, miška, žirafa in budalo. Razz

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

11Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 19:22:14

momokika

momokika
Novinec
Novinec
Jaz pa kolikor se spomnim nismo nobenemu psu dali sami imena, so že vsi imeli taka imena. Razz
Čeprav vem, da so Brixy najprej klicali Pikica, ker ima tako piko na glavi ampak smo jo pol klicali Brixy, ker je bilo to rodovniško ime.
Alta pa je vzreditelj klical mali, ampak ker ima v rodovniškem imenu Alt je Alt tudi ostal. (čeprav sem baje jaz hotela da mu je ime Rex ampak jaz tega ne verjamem, ker mi je šlo to ime vedno na živce :"D)
Roma to sklepam, da je bila neka povezava z njeno domovino in nam je tudi bilo ime tak všeč, da ga nismo hoteli spremenit.
Selly pa je prav tako obdržala rodovniško ime.
Ja vem ful smo izvirni z temi imeni. :"D
Vzdevki pa so še bolj izvirni kot imena xD : Alt- mali, merjasec, muca,...  Selly- ćrna ovčka, črno sranje, krt,... Roma- teliček, romilija(to res nimam pojma kak je nastalo ampak po navadi se to zaderem ko naredi nekaj kaj ne bi smela xD) Brixy- brix, žabica, hrček,...

12Ime psa Empty Re: Ime psa on Sob 15 Nov - 19:32:40

Kim*

Novinec
Novinec
Pri Kim je bilo to ogroomno odločanje, je bilo pa med Tia&Kim&Elli, in ja potem smo zvedeli da je sestrica Tia tako da je odpadlo, in je postala Kim, Elli se mi je zdelo čisto prenežno zanjo, ker je bila največja samička v leglu+ že prvi dan so imele igrače vidne posledice :'D Sem pa enkrat raziskovala in našla, da pomeni noble&brave in pa ful povezave z naravo (od kraljice narave do svobode in ja, tudi divjak) tako da, mislim da bolje nebi mogli zadet :Đ Se mi zdi da ji nekako paše h karakterju ;p Drugače pa je še Kimi, Kimica, Kimč(ica) in Smrda (ja tut na to se odzove) :'''D

Sponsored content

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]