DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014

+8
Katja*
katja.
momokika
xmark9x
Kaja*
Kevin
ziva kai tobi
Anja&Tara
12 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

NA SREČANJE

SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 Empty67%SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 Empty 67% [ 10 ]
SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 Empty33%SREČANJE: MARIBOR - STRAŽUN 21.12.2014 - Page 4 Empty 33% [ 5 ]
Skupaj glasov : 15

Poll closed

Go down  Sporočilo [Stran 4 od 4]

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Če imam prave informacije Ise ne bo.  Wink

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Ja nekako jih imaš če gre s tabo ne? HAHAHA!

Če prideš ti - pride tudi Isa ane? Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Ja, ampak mogoče si je premislila? Razz Sicer je na seznamu, tak, da mislim, da ostaja pri tem, da gre z mano. XD

Rečem samo, da jaz grem 100% na srečanje avstralcev, ker je že vse zmenjeno. Wink Edino, če bo vreme slabo, kaj pa dvomim, ker je napovedano sončno.

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Mene zal ne bo, ker grem s Kjaro v Lj, drugac pa bi z veseljem prisla na srecanje Very Happy pac drugic c:

momokika

momokika
Novinec
Novinec

No jaz sem se zdaj prišla domov pa sem se zmenila in načeloma lahko če sem še dobrodošla seveda. ;p

Nunu

Nunu
Novinec
Novinec

Jaz lahko pridem:)

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

momokika je napisal/a:No jaz sem se zdaj prišla domov pa sem se zmenila in načeloma lahko če sem še dobrodošla seveda. ;p
Ja Evus  Cool  
Jaz tudi najverjetneje lahko pridem (98%)

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Hehe kaj pa je z tistima 2%?

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

momokika je napisal/a:Hehe kaj pa je z tistima 2%?
Hahaha pri meni so (skoraj) vedno neki dvomi, sploh takrat ko je zjutraj Razz imam probleme z zbujanjem ok :')  
S kerim psom prideš? Very Happy

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Aja joj kaki zaspanec. :'D
Z Selly. (Sem najprej mislila Romo vzet ampak je Selly vseeno boljši socializirana in navajena mesta kot pa Roma, ki se še vedno ful boji prometa. ;/)

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Ja glej, je treba izkoristit vikende, itak drugače ni časa:c 
Pa kje maš ti v gozdu promet?hahaha joke, sej te razumem ja(: Zakaj pa Brixy nič več ne vidimo?:/ 
+upam da se nebo slišalo petard-sej dvomim da bodo tak zjutraj kaj metali kje v bližini, ampak vseeno... Jj se zna vstrašit in če jo mislim met spuščeno, nebi blo ravno najboljše...

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Maš prav ja. 
Pa dobro no kaj me zadnje čase vsi dobesedno jemljete? :'D Aja Brixy pa je zdaj malo na dopustu haha, če je tak dlako zgubila po kotitvi da zgleda ko kitajski goli pes. ;/(Ampak te pa pozdravlja vseeno in Naly-a tudi).
Ojoj saj res petarde jaz sicer ne vem kake so tam okoliščine glede petard (ker tam pri meni je grozno tak mečejo te petarde kot, da je že novo leto -.-') ampak na srečo z Selly nimam nekih večjih problemov, ker se ne boji tega pokanja ampak vseeno.

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Pa kolko mescev ima ta ''boga'' psica že dopust?:''D Bi pač meli kitajskega golega psa na srečanju-itak jih ni veliko v sloveniji, ena posebnost več Razz Okej malo sma šli v OT :p
Pomoje sicer nebo nekaj petard(vsaj upam) gledena to da je srečanje bolj ''zjutraj'' pa še v gozdu bomo, tako da pomoje se nebo veliko slišalo.

momokika

momokika
Novinec
Novinec

(Ja najprej je mogla prit v formo, ker je bila kot vietnamski prašiček, pol pa je še vsa dlaka padla z nje ko listje. -.-' Joj Kajus hvala za tolažbo. xD ja zaj je pa res OT)
Jaz tudi mislim, da ne bo nekega velikega pokanja čeprav pri meni so vedno začeli petarde metat okoli 3 zjutraj in pa ob 5 zjutraj je pa res da sem več ali manj v centru mesta in je čisto nekaj drugega kot pa Stražun.

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Ok torej imamo 7 prijav na srečanje!

- Kevin
- ziva kai tobi
- Kaja*
- momokika
- katja
- Katja*
- Nunu

Vse udeležence PROSIM, da prinesete kaj za posladkat, da se bomo lahko malo posladkali Smile Super se bomo imeli Smile



Nazadnje urejal/a Kevin Sob 20 Dec - 18:26:12; skupaj popravljeno 1 krat

https://domzavsepse.forumsl.net

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

še morda to - jutri zvečer se tema zapre in prijave več niso mogoče. Če še si kdo premisli, lahko to sporoči do jutri zvečer! Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Prosim vse, da ste jutri točni najboljše da ste malo prej. Deset minut še počakamo potem gremo.

https://domzavsepse.forumsl.net

aska

aska
Moderator
Moderator

Jutri uživajte na srečanju Smile

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Hvala! Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 4 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu