DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost :: 1 Bot

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Kjara Kocbek Animal Photography EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Kjara Kocbek Animal Photography EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Kjara Kocbek Animal Photography EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Kjara Kocbek Animal Photography

+10
Nika
LLort
Kanč*
Tia*
aska
Kaja*
Anja&Tara
Kevin
iAsh
iJazz
14 posters

Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 5]

1Kjara Kocbek Animal Photography Empty Kjara Kocbek Animal Photography Čet 23 Okt - 20:15:19

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Uresničila se mi je največja želja in sicer, si prislužiti denar s tem v čem najbolj uživam in delam z nasmeškom na obrazu. Ponosno lahko rečem, da mi je uspelo! Zaenkrat delam še kot študentka pri Kreativni Studio Grega Bohinc Toporiš, upam pa, da v prihodnosti prestopim na svoje. (:

Fotografiram živali, najraje pse in konje. Tako, da če želite fotografije svojega štirinožnega prijatelja, ki vam polepša vsak dan in bi radi zajeli najlepše trenutke v fotografiji, me lahko kontaktirate. Z veseljem se dobimo na željeni lokaciji in vam oz. vas - skupaj z ljubljenčkom, fotografiram. Naj najlepši spomini ne zbledijo, zadržimo jih v fotografiji!

Za več informacij obiščite mojo spletno stran: http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/


Kjara Kocbek Animal Photography 13247860155_664608ac97

Kjara Kocbek Animal Photography 14993732622_54667e39a2

Kjara Kocbek Animal Photography 15610307085_d0f6f63fe9

Kjara Kocbek Animal Photography 15423660139_34fefb7877

Kjara Kocbek Animal Photography 15424196158_11b46948c1

Kjara Kocbek Animal Photography 14887246277_b68272f71b

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

2Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Čet 23 Okt - 22:13:54

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Tukaj pa jaz res lahko samo v roko sežem. Fotografinja z srcem!

https://domzavsepse.forumsl.net

3Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 26 Okt - 13:07:35

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Hvala. (:
Nekaj novega:

Kjara Kocbek Animal Photography 15445786350_577e421fc0
- Blue Soul -

Kjara Kocbek Animal Photography 15011181133_674d22801d
- The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. - ❥

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

4Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 26 Okt - 14:58:54

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Obožuujem, res nori sliki!! *O*   :cheers:

5Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 26 Okt - 15:30:40

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Ša se ne morem odločit, kera je boljša! TOP!

https://domzavsepse.forumsl.net

6Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Pon 27 Okt - 17:09:52

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Hvala vama! (:

Zanima me, če bi mogoče bil kdo zainteresiran za fotkanje psov v studiu (Maribor)? Sicer še ni 100%, ampak mogoče bi lahko zrihtala studio v katerem bi pofotkala vaše pse. Sicer ne bi bilo brezplačno, ker bo potrebno studio selit in tudi sposoja opreme (ozadje, luči, odsevniki,..). Je kdo zainteresiran? (:

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

7Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Pon 27 Okt - 17:18:48

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

iJazz je napisal/a:Hvala vama! (:

Zanima me, če bi mogoče bil kdo zainteresiran za fotkanje psov v studiu (Maribor)? Sicer še ni 100%, ampak mogoče bi lahko zrihtala studio v katerem bi pofotkala vaše pse. Sicer ne bi bilo brezplačno, ker bo potrebno studio selit in tudi sposoja opreme (ozadje, luči, odsevniki,..). Je kdo zainteresiran? (:

Jaz! Smile

8Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Pon 27 Okt - 19:36:24

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Tudi jaz, kot že veš Very Happy

https://domzavsepse.forumsl.net

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Delam na tem, da bi to izvedli. Naslednji teden sporočim, ko izvem več. (:

*****
Sem poskusila nekaj novega. Razz

Kjara Kocbek Animal Photography 15660079946_b486e74183

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

10Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 20:24:59

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Čudovito Very Happy

https://domzavsepse.forumsl.net

11Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 23:03:34

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Čudovite fotke! Barve so mi d-best na tvojih fotkah! Smile Ampak res, hahha kako narediš take močne barve da ti takoj padejo v oči?! Very Happy Pa ta ostrina! WAW res! Meni nikoli, ampak res nikoli ne rata tako ostrina (pa imava skoraj isto opremo sem si zapomnila iz foruma Repati in kosmati ko smo tam razpravljali o teh fotoaparatih, ipd, pa tudi če fotki v photoshopu dodam ostrino! :x ). Res bravo! Very Happy

12Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 23:27:09

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Anja&Tara je napisal/a:Čudovite fotke! Barve so mi d-best na tvojih fotkah! Smile  Ampak res, hahha kako narediš take močne barve da ti takoj padejo v oči?! Very Happy Pa ta ostrina! WAW res! Meni nikoli, ampak res nikoli ne rata tako ostrina (pa imava skoraj isto opremo sem si zapomnila iz foruma Repati in kosmati ko smo tam razpravljali o teh fotoaparatih, ipd, pa tudi če fotki v photoshopu dodam ostrino! :x ). Res bravo! Very Happy

Ne razburjaj se Wink

https://domzavsepse.forumsl.net

13Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 23:27:54

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Waau Kjara kak zakon fotke! Nemorem se odločit kera mi je najboljša Razz

14Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 23:45:37

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Haha Kevin, saj se nee Razz Samo malo na glas razmišljam kaj vse se bom še morala naučiti oz. izboljšati Very Happy

15Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Sob 1 Nov - 23:50:07

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Anja&Tara je napisal/a:Haha Kevin, saj se nee Razz Samo malo na glas razmišljam kaj vse se bom še morala naučiti oz. izboljšati Very Happy
Znano Very Happy UPS :O iz teme

https://domzavsepse.forumsl.net

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Hvala vsem za pohvale! ;*

Anja: Sorry, samo se več ne spomnim kater fotoaparat imaš, haha. A imava enakega?
Drugače pa k boljši ostrini, pripomore tudi boljši objektiv. 50mm ima res noro ostrino. (: Seveda pa grejo moje fotke VEDNO skozi dva programa in sicer Lightroom in Photoshop. Tam pa imam svoje "trikce", s katerimi polepšam barve, svetlobo, popravim WB in ostrino, odstranim moteče elemente,... Originalnih fotk nikoli ne naložim in če bi jih videla, bi vedela zakaj, haha. Razz
Stavim, da če bi ti kdo nastavitve fotoaparata bolj razložil, bi imela enako dobre fotke kot so moje originalne (neobdelane). Potem potrebuješ samo še vredu program za obdelavo bitnih fotk, s katerim se naučiš delati, boljši objektiv in potem bi imela tudi ti takšne fotke. Wink

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

To mi je zelooo všeč, da priznaš, skozi kaj grejo vse fotke. Tvoje fotke so mi vedno ble nore ^^ pa hvala, da si mi pokazala določene stvari Very Happy

https://domzavsepse.forumsl.net

aska

aska
Moderator
Moderator

iJazz kateri fotoaparat kot objektive pa uporabljaš?

19Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 11:55:20

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Kjara: imava isti fotoaparat ja (650D ane? Wink ) Pa tudi 50mm sem si nabavila prav zaradi tega ker si ga ti svetovala (in je res super!) Ampak fotke nikoli, ampak res nikoli ne pridejo tako ostre. Tudi jaz nikamor ne naložim neobdelanih fotk in ja, hahaha obe veva zakaj. Very Happy
Pred kratkim sem dobila Photoshop in Lightroom (ker sem težila že nekaj časa da se hočem s tem malo bolj resno ukvarjat), tako da se s tem še malo lovim...s Photoshopom sva se že kar dobro spoznala, z Lightroomom pa ne šetako dobro...mogoče je to krivo...ne bo druge kot iti na kakšno bolj resno predavanje oz. tečaj o tem. Na vseh ko sem bila do zdaj so govorili samo o tem kaj je ISO in kaj zaslonka (v glavnem beda). Rolling Eyes Ampak ok, verjetno ti imaš že tako prednost, ker hodiš na tako šolo, da ti že tam ogromno povejo o tem.

Haha, se mi zdi da smo malo iz teme zašli Smile

20Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 13:20:38

Tia*

Tia*
Novinec
Novinec

Krasna fotka! Mislim, da bi morala še več takih fotk objavit! (:

21Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 17:36:58

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Kevin: Ne vem zakaj bi skrivala/lagala. Uporabljam pa programe že na takem visokem nivoju, da vsak vidi, da so fotke preurejene. Razz

aska: Canon 650D, 50mm 1.8, 18-200mm

Anja&Tara: Ja, potem imava enak fotoaparat in objektive. Hmm, veš o nastavitvah, pač katera na kaj v fotki vpliva (ostrina, globina, zrnanost,..)? Na kerih nastavitvah fotografiraš?
Priporočam, da se naučiš delati z Lightroomom, ker je zakon! Jaz imam zdaj kar mape v lightroomu in si kr tja vse fotke uvozim, da se kvaliteta pri prenosu ne pokvari (iz fotoaparata na laptop). Dosti boljši je kot Photoshop, ker imaš toliko več možnosti glede barv, svetlobe, ostrine in senc. V Photoshopu jaz samo popravljam oči, kake detajle in odstranjujem moteče elemente. ISO, zaslonka in zaklopka so pač osnova. Jaz sem to tudi že 100x poslušala. :') Ampak to je enostavno treba vedet, ker iz teh nastavitev izhajaš. Jaz si to vse sama nastavljam. V šoli se nisem skoraj nič naučila. Vse kaj danes znam, sem se sama naučila ali pa preko prijateljic. Zdaj v zadnjem mesecu pa mi fotograf s katerim delam dosti pove in nauči. Sem se v tem mesecu več naučila kot 4 leta v srednji šoli, haha. XD

Tia: Hvala! Smile

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

22Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 17:46:59

Gost

Anonymous
Gost

Ok, glede na to, da imam jaz tudi 50 mm, sem se odločila, da začnem uporabljati lightroom hvala Kjara za predlog in iskrene informacije Very Happy

Res delaš FENOMENALNE fotke!

Smile

Čestitam!
Ta z mehurčki mi je še posebej všeč Smile

23Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 18:45:21

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Kjara: no jaz imam 50mm in 18-55mm objektive (v prihodnosti načrtujem 18-200mm, ampak zaenkrat je še predrag - pa tudi ne potrebujem ga še) Smile
Pač te osnove vem ja. Pretežno fotografiram na Av. Nekako sem se najbolj navadila na to...poskusila sem tudi v M ampak mi nekako ne leži (vem da bi se morala potrudit da bi na M slikala ampak enostavno vedno pozabim in potem to prelagam in tako sem v enem letu samo parkrat poskusila fotkat na M način).
Hvala za nasvete! Bom upoštevala. Res se nisem preveč posvečala Lightroomu, ampak sem šla na Photoshop, ker vsi govorijo samo v stilu ''waaa, Photoshop je zakoon'' na Lightroom se pa skoraj nihče ne spomni (če me razumeš) in potem sem to enostavno pustila 'za potem'. lol

24Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 18:56:14

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Kjara, marsi kdo prikriva to in govori, da dela fotke brez photoshopa, ker kao ni očitno :'D haha!

https://domzavsepse.forumsl.net

25Kjara Kocbek Animal Photography Empty Re: Kjara Kocbek Animal Photography Ned 2 Nov - 19:03:58

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Ja hahahha, ampak samo KAO ni očitno Smile To se mi zdi res bedarija, da fotke preurediš, pol pa rečeš da jih nisi...sej zdaj v teh časih ko imamo računalnike pa digitalne fotografije itak skoraj noben več ne dela brez photoshopa oz. brez da bi fotko vsaj malo obdelal.
Sploh pa se mi zdi brez veze da to prikrivaš, ker konec koncev se še bolj trudiš pri obdelavi fotografije kot kadar fotografiraš. In zame je tudi obdelava neka umetnost, ne pa ne vem, nek 'zločin' da bi lahko to skrival. Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 5]

Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Maja Burgar Photography

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu