DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Fotografije vseh nas - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Fotografije vseh nas

+11
Anja&Tara
Katja*
iJazz
KamI
Nika.
Lee
Kaja*
iAsh
Weez
Žlička
aska
15 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 4]

26Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 13:39:29

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Nika. je napisal/a:Tale je z CyberLink PhotoDirector-jem 5 Smile Program je zelo zelo podoben Lightroom-u, ampak po mojem mnenju lažji za uporabo, sama se ga lahko naučiš in res se da super preurejat slike.
Sem si malo prebrala o tem programu zdajle in pogledala par videov. Mislim, da bo super nadomestilo lightrooma! Samo naložiti si ga še moram Very Happy  Komaj čakam Very Happy

27Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 16:11:15

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Tjaša vedno sem oboževala tvoje slike, še ena ful dobra!!
Škoda, da ne fotografiraš več :c

28Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 16:13:05

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Zakon fotka Tjaša-kot vedno. Res boš mogla spet fotoaparat vzet v roke(:

29Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 17:27:05

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Lee je napisal/a:
Nika. je napisal/a:Tale je z CyberLink PhotoDirector-jem 5 Smile Program je zelo zelo podoben Lightroom-u, ampak po mojem mnenju lažji za uporabo, sama se ga lahko naučiš in res se da super preurejat slike.
Sem si malo prebrala o tem programu zdajle in pogledala par videov. Mislim, da bo super nadomestilo lightrooma! Samo naložiti si ga še moram Very Happy  Komaj čakam Very Happy

No me veseli da sem ti pomagala:)

30Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 19:51:59

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Sporočim kako se bo obneslo! Very Happy

31Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Pon 15 Dec - 21:42:48

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Lee je napisal/a:Sporočim kako se bo obneslo! Very Happy
Te držim za besedo:)
Drugače pa če še rabiš kaj da ti kaj povem, me lahko kontaktiraš pa ti probam pomagat (ampak predvidevam da boš itak sama ugotovila ker ni težko) Smile

32Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Tor 16 Dec - 15:05:01

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Nika: prvo mi ga more uspeti naložit, potem pa upam da se znajdem Very Happy

Za ljubitelje pajkov Smile Mnenja? Very Happy 

Fotografije vseh nas - Page 2 7ir-4

33Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Tor 16 Dec - 20:06:13

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Okok Smile

Nisem ravno ljubitelj (bolj obratno), ampak slika je dobra!

34Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sre 17 Dec - 7:03:28

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

saj jaz tudi nisem ljubiteljica, ampak se mi je zdel zanimiv Very Happy

35Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 16:51:32

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Ima še kdo kakšno fotografijo? Very Happy

36Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 17:34:05

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Jutri jih bo vec Smile srečanje  Cool

https://domzavsepse.forumsl.net

37Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 18:08:31

KamI

KamI
Novinec
Novinec

Mamo mi eno božično od danes Smile 

Fotografije vseh nas - Page 2 22145830

Na sliki je moj Pasha...

38Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 18:17:01

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Čudovita! 🎅

39Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 18:29:41

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Zelo lepa Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

40Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 19:06:34

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

ja res je lepa! Very Happy

41Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 20:19:16

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Krasna! Smile

42Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 21:23:30

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Zelo lepa fotografija! Všeč so mi te nežne barve.  Smile

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

43Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 22:41:45

KamI

KamI
Novinec
Novinec

Hvala vsem  :oops: Kjara tebi pa še posebej (brez zamere ostalim), ker te zelo cenim kot fotografinjo in no ja, saj veš, da delaš nore fotke Wink 

Kevin, tista tvoja ta druga od Becce v jesenskem listju mi je tudi ful všeč, pa me zanima, če je odzadje kaj v Photoshopu ''olepšano'' ali ima ta Canonov objektiv že na sploh tak zanimiv blur? Ker moja Nikon 50ka pri f/1.8 naredi čisto mehko odzadje. Ali je mogoče kaj od nastavitev odvisno?

44Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 22:51:06

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Blur ni dodan Smile Je takšna kot je ... samo barve so malo popravljene Smile

Pa hvala *_*

https://domzavsepse.forumsl.net

45Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 22:56:06

Žlička

Žlička
Novinec
Novinec

Fotografije vseh nas - Page 2 Xmu6v9 Grozna kvaliteta ampak važno je kaj je na sliki Razz

46Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Sob 20 Dec - 23:05:08

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Iiiiii vsi že božični, lepo!! 🎅

47Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Ned 21 Dec - 1:11:10

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Fotografije vseh nas - Page 2 Tt2-zz

Če ste že vsi neki božički pa še midva Smile

Žlička - super slika Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

48Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Ned 21 Dec - 8:22:35

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Vsi imate božicne kapice Smile  

Nika:  imam testnega ciber linka doli in so mi nastavitve všeč, edino vaja bo še potrebna Very Happy



Nazadnje urejal/a Lee Ned 21 Dec - 16:49:22; skupaj popravljeno 1 krat

49Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Ned 21 Dec - 13:12:38

Nika.

Nika.
Novinec
Novinec

Lee je napisal/a:Nika:  imam testnega ciber linka doli in so mi nastavitve všeč, edino vaja bo še potrebna Very Happy

O kul:) Veliko veselja in vaja dela mojstra Smile

50Fotografije vseh nas - Page 2 Empty Re: Fotografije vseh nas Ned 21 Dec - 16:52:33

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Moja 1. slika urejena z CiberLink Photo directorjem Very Happy  Program mi je ful všeč, možnosti je ogromno, tako kot je tudi nika že povedala. Very Happy
Zdaj bom pa mogla čim več slik urediti, da bom se ga naučila bolje uporabljati! Razz


Fotografije vseh nas - Page 2 T6w-no111

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu