DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Izpit B-bh  - Page 2 EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Izpit B-bh  - Page 2 EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Izpit B-bh  - Page 2 EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Izpit B-bh

+8
aska
iAsh
iJazz
airedale10
Nika
momokika
Kaja*
Pia
12 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Sob 22 Nov - 23:58:10

Gost

Anonymous
Gost

KOPIRANO POSEBEJ ZA NEKATERE


Jaz sem hodila na BBh a sem se po 3 tednih izpisala. Opravljala sem ga pri ŠKD Mumlek in s psi so grozno ravnali, bodečke, električne ovratnice, cukanje, PREMALO pohvale, NIČ igre zapiranje v pesjake, psi NERVOZNI! Nekateri so se mislili pobit med seboj.

Ta Mumlek pa je opravljaj vse v ENEM A IN BBH skupaj, zato so bili tam psi skoraj vseh starosti, kar spet NI OK.

Seveda obstajajo ODLIČNA društva, a jaz sem z vzgojo potem nadaljevala sama Wink

27Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 0:03:26

Nunu

Nunu
Novinec
Novinec

Nažalost se tudi pri bbhaju uporabljajo bodečke, sicer v manjšini, ampak se....Crying or Very sad

28Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 1:52:53

Gost

Anonymous
Gost

Nunu je napisal/a:Nažalost se tudi pri bbhaju uporabljajo bodečke, sicer v manjšini, ampak se....Crying or Very sad

Jaz sem bila pri dveh inštruktorjih in oba sta prepovedala "normalne" ovratnice Crying or Very sad

Se mi zdi pri večini psov nesmiselno.

29Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 1:57:11

aska

aska
Moderator
Moderator

Že lep čas je za B-BH dovoljena navadna ovratnica in ne več ona kovinska zatezna. Ko sem z Asko opravljala ta izpit je bila ona še obvezna.

30Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 2:26:34

Gost

Anonymous
Gost

Super, da bolj razgledana društva to upoštevajo Smile

31Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 11:33:28

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

Za moje pojme tisti, ki ni zmožen naučiti psa ene b-bh sheme brez povodca v celotnem procesu šolanja (da o kaki zatezki niti ne izgubljamo besed), po mojem mnenju sploh ne bi smel imeti psa... Ker če še teh enostavnih vaj ne znaš naučiti brez pomoči povodca in sile, kako boš potem naučil psa kaj veliko bolj zakompliciranega...

32Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 13:17:07

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

airedale10 je napisal/a:Za moje pojme tisti, ki ni zmožen naučiti psa ene b-bh sheme brez povodca v celotnem procesu šolanja (da o kaki zatezki niti ne izgubljamo besed), po mojem mnenju sploh ne bi smel imeti psa... Ker če še teh enostavnih vaj ne znaš naučiti brez pomoči povodca in sile, kako boš potem naučil psa kaj veliko bolj zakompliciranega...
PODPIS!

https://domzavsepse.forumsl.net

33Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 14:10:46

Gost

Anonymous
Gost

airedale10 je napisal/a:Za moje pojme tisti, ki ni zmožen naučiti psa ene b-bh sheme brez povodca v celotnem procesu šolanja (da o kaki zatezki niti ne izgubljamo besed), po mojem mnenju sploh ne bi smel imeti psa... Ker če še teh enostavnih vaj ne znaš naučiti brez pomoči povodca in sile, kako boš potem naučil psa kaj veliko bolj zakompliciranega...

PODPIS Smile

34Izpit B-bh  - Page 2 Empty Re: Izpit B-bh Ned 23 Nov - 15:23:11

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Jaz in Tara tudi imava B-BH ampak nama ni skorajda nič koristilo, ker pač jaz sem imela 11let ko sva začele s pasjo šolo nasploh, tako da niti nisem pojma imela glede vzgoje, ipd. Tako da malo sva mogoče odnesli od tega pa tudi Tara se je naučila hoditi na povodcu (kar je sama pri tistih letih ne bi bila sposobna naučiti). Je bilo pa kar zabavno ker sva spoznali nove prijatelje, lepo sva se imeli,...
Tako da ne morem reči da mi je bilo škoda denarja za to. Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu