DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM

+5
ziva kai tobi
Anja&Tara
Lee
Kaja*
Kevin
9 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

TERMIN SREČANJE - DECEMBER 2014

SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty9%SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty 9% [ 1 ]
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty9%SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty 9% [ 1 ]
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty18%SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty 18% [ 2 ]
SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty64%SREČANJE - MARIBOR (DECEMBER 2014) - DATUM Empty 64% [ 7 ]
Skupaj glasov : 11

Poll closed

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Sem odprl novo temo ker ankete ne gre dodati v staro.

Srečanje bo v STRAŽUNU - gozd - smo določili v prejšnji temi.

Datum določite z anketo. Izbira z največ glasovi bo veljala.

Vsi datumi so vikendi...

https://domzavsepse.forumsl.net

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Jaz sem za 20. ali pa 21. ker zdaj imamo kaj nekaj testov in spraševanj v šoli(kolko sem vidla na eni izmed tem na forumu) in takrat pa mislim da je testov in spraševanj v večini že konec Razz
Pa še 13. in 14. vrjetno nebi mogla priti:s

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

super Smile Vsi oddajte glas in če imate željo tudi napišite

https://domzavsepse.forumsl.net

Gost

Anonymous
Gost

Jaz sem za 20.dec. ali 21.dec Smile

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

ŠE VEDNO PA VELJA TO - NE POZABIMO! Smile



- Srečanja so namenjena vsem pasjeljubcem, vsem, ki želite pomagati, se družiti in se spoznati še z drugimi.

- Srečanja bodo vedno potekala ob sončnem vremenu, vedno zunaj, na travnikih.

- Na srečanje je zaželjeno, da pripeljete svojega ljubljenca, seveda pa mora ta biti normalno socializiran.

- Če nimate psa, lahko na srečanje pridete sami, boste kljub temu dobrodošli.

- Hrano si je potrebno pritesti sabo, razen če je izrecno omenjeno, da je za njo poskrbljeno.

- Odprto je za ljudi vseh starosti, pse vseh pasem.

- Obvezna je najava na srečanje, če imate na tega namen priti, pod temo, kjer se bo organiziralo in dogovarjalo.

- Na srečanje je zaželjeno, da imate oblečeno našo majico, če je še nimate, jo lahko naročite. 

https://domzavsepse.forumsl.net

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Bom jaz edina brez psa, če bom prišla hehe

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Lee, po moje ne boš edina, ker jaz sem v dvomih a naj mojo pripeljem ali ne...(pač ČE dobim prevoz do MB-ja)

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator

Jaz sem že oddala svoj glas. Meni je načeloma vseeno, kdaj bo srečanje. Se bom potrudila priti, če me le ne bo sneg zametel. Edini dan, ki mi ne ustreza je 20. 12., ker je tekma v Prestranku in bom (če mi uspe) reklamirala svojo trgovinico Wink

http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

Gost

Anonymous
Gost

Anja&Tara je napisal/a:Lee, po moje ne boš edina, ker jaz sem v dvomih a naj mojo pripeljem ali ne...(pač ČE dobim prevoz do MB-ja)

Zaradi agresije?

Meni se (oprosti Kevin) zdi bedno, da  člani ne smejo pripeljati psa če ni socializiran, Anja kaj če jo pripelješ, da jo poskusiš navaditi, da jo izpostaviš, da delaš z njo?
Jaz imam ravno del prevzgoje za seboj z izjemno agresivno psico, nekdanjo zavetiščarko,trpinčeno psico rezultat? V  parih urah kaj sem z veterinarskih tehnikom,( ki ima za seboj več let dela v zavetišču, 10 prevzgoj, prakso s klinike ) vodila prevzgojo je  bila psica  povsem mirna, sproščena, pokorna, po SAMO eni uri! S seboj sem imela dva psa, mojo psico in pitbulla. Wink
Hodili smo med najbolj s psi polnimi predeli. Psica povsem skulirana, v roki sem imela vse pse,( v eni) brez težav, srečevali smo še druge pse.
VSE SE DA ČE SE HOČE!
Morda pa bi to bila izjemna izkušnja zanjo in tebe Smile

LP

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Anja je napisal/a:
Anja&Tara je napisal/a:Lee, po moje ne boš edina, ker jaz sem v dvomih a naj mojo pripeljem ali ne...(pač ČE dobim prevoz do MB-ja)

Zaradi agresije?

Meni se (oprosti Kevin) zdi bedno, da  člani ne smejo pripeljati psa če ni socializiran, Anja kaj če jo pripelješ, da jo poskusiš navaditi, da jo izpostaviš, da delaš z njo?
Jaz imam ravno del prevzgoje za seboj z izjemno agresivno psico, nekdanjo zavetiščarko,trpinčeno psico rezultat? V  parih urah kaj sem z veterinarskih tehnikom,( ki ima za seboj več let dela v zavetišču, 10 prevzgoj, prakso s klinike ) vodila prevzgojo je  bila psica  povsem mirna, sproščena, pokorna, po SAMO eni uri! S seboj sem imela dva psa, mojo psico in pitbulla. Wink
Hodili smo med najbolj s psi polnimi predeli. Psica povsem skulirana, v roki sem imela vse pse,( v eni)  brez težav, srečevali smo še druge pse.
VSE SE DA ČE SE HOČE!
Morda pa bi to bila izjemna izkušnja zanjo in tebe Smile

LP

1. pa kaj misliš, da ji jaz tega nisem napisal? O moj bog... ISTO sem ji napisal - lahko potrdi!

2. torej že ni bla neki ekstremen primer če ti je uspelo v eni uri psico prevzgojit.

https://domzavsepse.forumsl.net

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator

Jaz bom o Tobiju tudi še razmislila, če bo prišel, ker bi moral biti ves čas na povodcu. Pa ne zato, ker bi bil agresiven, ampak, ker se ne zna igrati in rad ščipa pse v noge. Kai to tolerira, vendar pa večini psov to pač ni všeč. Tudi meni ne bi bilo všeč, če bi nekdo ves čas ščipal v ramo in mi težil. Wink Kai pa se vsekakor pridruži. Z vsakim psom je socializacija boljša. Wink

http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Jp, zaradi agresije ja... sorry

In ja, hahahaha Kevin mi je isto koti ti Anja rekel ravno včeraj ko sva se pogovarjala. Razz

Sej mogoče me boste celo prepričali, ampak ne vem kako bi se drugi s tem strinjali...pač ni ravno fajn če maš nesocializiranega psa, sploh pa v družbi samih 'pridnih kužkov'. Pa res nočem nobenih incidentov. sorry

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Sama se odloči, definitivno pa je dobro za socializacijo Smile ... Pravilo je napisano v primeru, da bi bilo več psov takih - tako pol ne gre...

https://domzavsepse.forumsl.net

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

To vem, da bi bila odlična priložnost za socializacijo, ja. No ja...bomo videli (sploh pa najprej moram prevoz dobit Razz)...

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator

Anja&Tara..pripeljem še jaz svojega ''nevzgojenega'' Tobija v tolažbo Wink

http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Hahaha, pol bo bolš ja Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

2. torej že ni bla neki ekstremen primer če ti je uspelo v eni uri psico prevzgojit

Napisala sem DEL prevzgoje. Naslednjič jo peljem na druga okolja. Ker si napisal:

CITIRAM
- Na srečanje je zaželjeno, da pripeljete svojega ljubljenca, seveda pa mora ta biti normalno socializiran.


SE LAŽEM?
Prevzgoja traja mesece, če ne leto dni.

Psica je bila takšna izključno zaradi moje mirnosti,energije, ko sem psico psico predala lastnici je bila razlika očitna, zato sem mogla lastnico učiti drže, vodenja psa in načina hoje, prav tako pa sem jo morala umiriti, saj je z nervozo vplivala na psico.

Zato sem prvo delala z lastnico, in ji dala en kup vaj in nalog.

OT

Ne vem zakaj se toliko razburjaš z "omg" si admin in oprosti takšen način ni za na forum.Jemlješ vse kot napad.

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Anja, že vidim da me boš ogromno naučila, če pridem. Smile

Pa ne se kregaat! :O Pššššt.

Gost

Anonymous
Gost

Anja če kaj pomaga Very Happy

Jaz verjetno pridem z obema psoma, in moj ta mal 7 mesecev stari Ricky tudi ni brezhibno vzgojen ( to je pes od mame in saj veste kakšni so starš uff) in se v naprej opravičujem če bo ta mali preveč igriv, lupčkal vse na okrog in preveč skakal Very Happy Če koga to izrecno moti ga lahko pustim doma?

Ga bom na povodcu imela, ker ta mali je res NOR za vse večje pse ( posledica moje pretirane? socializacije) če bo koga to motilo, eni psi pač ne marajo, da mala stvarca skače okrog njih od veselja Very Happy

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Jaz bi tudi prišla na srečanje, mi je vseeno kdaj bi bilo, razen 20. 12. ker je tekma v Prestranku zaradi tistih, ki bi radi šli na tekmo in na srečanje, da lahko grejo na oboje Smile

Drugač pa Anja, super bi bilo če bi vzela svojo psičko zraven Smile  srečanja so super, ker boš lahko z njo lepo delala na tem, da se bo razumela s psi, z umikanjem ne boš dosegla nič, tak da ob vsaki priložnosti druženja s psi jo izkoristi Smile

Nunu

Nunu
Novinec
Novinec

Js bi 21., ker grem 20. v Prestranek, prej bi mi pa tudi ne zneslo. Sej srečanje bo dopoldan, ane? Ker zvečer je potem finale Slovenija ima talent in ne bi glih rada zamudila..

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator

O Nunu, se vidimo v Prestranku Very Happy

http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

Kaja*

Kaja*
Vajenec
Vajenec

Vidim da jih je večina za 21. -super:D 
Anja&Tara: ti jo kr pripelji, za socializacijo bo super(: 
Anja: pripeli tudi tamalega Razz sej smo navajeni psov, pomoje doben ne bo imel problemov. 
Jaz vrjetno pridem samo z Jj, ker Naly ne mara preveč velikih psov. 
Kak zakon da pridete še z drugih krajev sem na srečanje Very Happy

ziva kai tobi

ziva kai tobi
Moderator
Moderator

Jaz upam, da mi uspe. Vendar brez obljub, ker ne vem kako bo s prevozom in vremenom ter časom.

http://spiridomkaiser.weebly.com/spiridom-kaiser.html

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec

21. december bi šel, pa 20. verjetno tudi. Drugače pa sej verjetno ne bi bilo problema, če poleg vzamete tudi malo bolj ''problematične'' pse (sej sami poznate svoje pse, če imajo res težave potem mogoče boljše, da se jih ne vzame poleg in se jim na tak način ne povzroča stresa). Tako da Anja, po mojem nobenega ne bi motilo, če ga vzameš poleg. Sej tudi ostali psi niso brezhibno vzgojeni, pa so starejši kot Ricky (Kirra recimo zelo rada skače po ljudeh, ki jih dobro pozna, ji posvečajo pozornost ...).

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu