DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Debelost EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Debelost EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Debelost EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Debelost EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Debelost EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Debelost EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Debelost EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Debelost EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Debelost EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Debelost

+6
airedale10
Anja&Tara
Katja*
Žlička
Kevin
Lee
10 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Debelost Empty Debelost Tor 16 Dec - 14:17:52

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

---

Veliko psov ima probleme z debelostjo, zato sem se odločila, da odprem to temo.
Namenjena je vašim izkušnjam in mišljenjem. Sem lahko napišete kako vi preprečujete debelost vašega psa, kako jo zdravite (če jo) in seveda so dobrodošli vsi nasveti za ostale! Če pa koga kaj zanima, pa lahko kar napiše in bo že dobil od koga odgovor. Very Happy  Vse te stvari so zelo zaželjene, saj boste s tem pomagali marsikomu Wink

---

2Debelost Empty Re: Debelost Tor 16 Dec - 16:05:11

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Becca sicer ni predebela, a ji kaj hitro vdari ven Smile Zato pazim, da če čez dan dobi kakšen obrok, ga zvečer zmanjšam Smile

Poznam pa labradorko - sosedi, ki je grozno debela. In se prav vidi kako s težavo skače itd... Crying or Very sad

https://domzavsepse.forumsl.net

3Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 7:06:37

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Navadne brikete daješ kot "priboljske" ?  Smile

4Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 12:33:24

Žlička

Žlička
Novinec
Novinec

Moja je dobivala kakšne pol leta dietno hrano pa se ni poznalo pri izgubi teže, samo slabšo dlako je dobila tako da smo šli nazaj na navadne. Dobivala je malo manjšo merico in iz te merice smo vzemali tudi za priboljške po nekje pol leta je prišla nazaj na normalno težo Very Happy Mislim da je pri hujšanju pomembno da se držimo meric in nič priboljškov ( če pa že jih vzamemo od dnevne merice )pa pravilna hrana in  tudi gibanje mi imamo sicer težavo z artritisom tako da dolgi sprehodi ne pridejo v poštev. Debelost pripelje lahko do veliko težav zato je pomembno da je kuža "fit"

5Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 16:00:15

Katja*

Katja*
Administrator
Administrator

Mi smo tudi imeli težave s debelostjo. Ampak sta začela dobivat manj hrane, namesto priboljškov sem uporabljala brikete, pa točno določen urnik smo imeli kdaj gremo na sprehod pa kdaj gremo ven s kolesom, redno sta se tehtala, da ne bi slučajno prehitro začela izgubljat na teži ali pa bi bila predolgo na isti. Bolt je shujšal skoraj za 2 kili, Žadi pa za skoraj za 3 in na tej teži sta zdaj že nekaj mesecev. Največ problemov pa imam z nadzorovanjem družinskih članov, da jima ne dajo preveč hrane xD 

6Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 16:27:16

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

No, mi zaenkrat nismo imeli nekih problemov s tem (bomo videli zdaj, okoli februarja, ko bomo šli spet k veterinarju na cepljenje, pa bom malo povprašala če je predebela, ker jaz res ne znam povedat a je ali ne Razz).

In ja, tudi jaz imam probleme z družinskimi člani.
Naša babica je mahnjena na to da daja vse živo za jest Tari in to kar velike porcije. Sem ji že milijonkrat rekla naj neha, ker ji s tem ne naredi nič dobrega, ampak potem sem pa jaz grozna, ker 'hiram' psa, haha. Razz Babice pač. Very Happy

7Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 16:47:12

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Lee: tako je


Ja -.- tudi moji ji dajejo vse kar ni treba haha

https://domzavsepse.forumsl.net

8Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 17:10:38

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

No, mi zaenkrat nismo imeli nekih problemov s tem (bomo videli zdaj, okoli februarja, ko bomo šli spet k veterinarju na cepljenje, pa bom malo povprašala če je predebela, ker jaz res ne znam povedat a je ali ne Debelost Icon_razz).
Če ji lahko brez težav prešteješ rebra, potem ni predebela Wink

Dino se kar hitro zredi (po lastnici-.-) in za njegovo hrbtenico in kratke tace to resnično ni dobro, tako da kar pazim da je res lahek, trenutno se mu celo rebra čisto malenkost vidijo, ampak mislim da je veliko boljše tako, kot pa da bi imel zaradi teže težave s hrbtenico. Smile Shujšala sem ga pa tako, da sem zmanjšala obroke in popolnoma ukinila jutranjega in še zdaj brez jutranjega čisto lepo drži to težo. Smile

9Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 17:35:16

aska

aska
Moderator
Moderator

Na srečo do sedaj z nobenim psom nisem imela teh problemov Smile

10Debelost Empty Re: Debelost Sre 17 Dec - 18:43:39

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

airedale10 je napisal/a:
Če ji lahko brez težav prešteješ rebra, potem ni predebela Wink
Dober nasvet! Very Happy  in enostaven.

11Debelost Empty Re: Debelost Pet 19 Dec - 22:43:34

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Moji psi so tudi zaenkrat super linije razen Brixy (ampak njej je delno opravičeno zaradi mladičev).
Drugače pa je včasih imela Selly težave z debelostjo, ker je pojedla res vse kar je videla, pa če smo še tako pazili. Potem pa se sploh ne spomnim kako smo to odstranili mislim, da smo ji spremenili hrano na eno, ki je bila bolj nizkokalorična in uravnotežena pa sprehode sem tudi zdaljšala potem pa se je tudi sama malo umirila glede hrane in zdaj lahko je 'normalno' hrano oz. brikete in se ji na srečo sploh ne pozna da bi bila kdaj predebela. ;p

12Debelost Empty Re: Debelost Sob 20 Dec - 15:33:28

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

lahko vprašam na katere brikete si prešla? Smile

13Debelost Empty Re: Debelost Sob 20 Dec - 22:05:53

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Joj ne spomnim se več haha. Bom malo vprašala doma če se še kdo spomni, ker je bilo to res že dolgo nazaj.

14Debelost Empty Re: Debelost Ned 21 Dec - 11:03:09

Lee

Lee
Vajenec
Vajenec

Aja, pa saj ni panike Wink  
Ali kdo drug uporablja kakšne posebne brikkete?

15Debelost Empty Re: Debelost Ned 21 Dec - 17:50:39

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Jazz ima brikete za hujšanje od Trainerja. Samo težko pomaga, če mi ga drugi člani družine hranijo kar povprek.  Rolling Eyes

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

16Debelost Empty Re: Debelost Ned 21 Dec - 18:13:53

xmark9x

xmark9x
Novinec
Novinec

iJazz je napisal/a:Jazz ima brikete za hujšanje od Trainerja. Samo težko pomaga, če mi ga drugi člani družine hranijo kar povprek.  Rolling Eyes

Ooo točno tako kot pri meni, pa se jim ne da dopovedati. ''Ne z mize !'' - ''ja saj samo en majhen košček, lej kako je pridna bla bla ...''   :x

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu