DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov :: 1 Bot

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Pasje borbe EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Pasje borbe EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Pasje borbe EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Pasje borbe EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Pasje borbe EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Pasje borbe EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Pasje borbe EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Pasje borbe EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Pasje borbe EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Pasje borbe

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Pasje borbe Empty Pasje borbe Tor 21 Okt - 21:37:43

Gost

Anonymous
Gost

Spoštovani člani foruma!

Kot mnogi vemo se v Mariboru pojavljajo pasje borbe...
Kaj si mislite o tem?
Policija pravi, da nimajo "zadostnih" dokazov.
A je fotografij kot kamenja.
Na fb se borimo proti njim:

https://www.facebook.com/ustavimopasjeborbe?fref=ts

Kopirala fotk raje ne bom, ker nimam dovoljenja skupine, poglejte si na facebooku...

Mislite, da se jih v tako "zaostali" državi, da ustaviti?
Pasjeborci so povezani z mafijo, sosedi pričajo o tem, da so jim psi napadli njihovega psa, sodelavec od očeta pravi, da je dva psa pri 30+ stopinj celzija zaprla v avto... In pustila na soncu.

Drugi pravijo, da sta navadne reve pasjeborca a jima mafija stoji ob strani, govora je o drogah,orožju...

Številne fotke in videji pričajo o stanju,

Pasjeborka pravi: "Za mene so pasjeborbe način življenja"

2Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Tor 21 Okt - 21:49:44

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Dokler ne bo policija kaj pripravljena narediti, mi ne moremo nič Crying or Very sad žal...

Bo pa ji enkrat odklenkalo!

https://domzavsepse.forumsl.net

3Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Tor 21 Okt - 21:53:28

Gost

Anonymous
Gost

Jure mi je rekel, da nimajo niti dovoljenja za odvzem psov?

Jure? mnenje?

4Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Tor 21 Okt - 21:54:49

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

To še pa huje... Crying or Very sad ...

https://domzavsepse.forumsl.net

5Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 10:29:56

momokika

momokika
Novinec
Novinec

Jaz že kar lep čas spremljam to fb stran in mi je res grozno gledat tiste posnetke in slike, ko psi že napol mrtvi ležijo na tleh noben pa seveda nič ne naredi mislim res. -.- Potem pa grem prebrat en članek kjer ta pasjeborka pravi, da še ni doživela, da bi kateri pes bil med bojem ubit. (po tistih videoposnetkih mi ni jasno kako so psi sploh lahko preživeli, ker so imeli grozne poškodbe in če se tiste rane niso okužile..)
Ta skupina je zbrala že ogromno dokazov na spletu pa policiji še kar ni dovolj? Ne razumem tega res ne! Mad

6Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 11:00:56

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Hmm, o tem bi se dalo debatirat. Kak se v tej naši državi nič ne premakne...grrr...

https://domzavsepse.forumsl.net

7Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 13:57:48

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

Jaz sem bila na začetku šokirana in sem bila tudi tega mnenja da kako policija nič ne naredi in tako. Ampak, ko sem začela malo bolj spremljati pa se moje mnenje vedno bolj strinja z mnenjem nekoga (ne vem več, se mi zdi da je pisal na skupino proti bojem na fb) ki pravi da ta ženska je povezana z njimi, sigurno, ampak da v Sloveniji se ne dogajajo. Ker vseeno ni nobenih dokazov nihče predložil da se dogaja to konkretno v Sloveniji, torej res nima policija kaj naredit, samo govorjenje po facebooku nič ne pove. Poleg tega pa se mi je ta skupina totalno zamerila ker pljuva čez vsa društva, zavetišča, uvaža pse iz bivše Juge in še marsikaj drugega, zdaj sem jo odlajkala in ne mislim več sodelovati pri ničemer povezanim s tem. Moje mnenje. Smile

8Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 14:05:16

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Aha, no smo že dobili drugačno mnenje. Meni naprimer je bila ta informacija neznana. Me zanima, če še kdo ve kaj o tem? Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

9Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 14:17:08

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

Bom probala najti ta zapis/video, ampak pomoje se je že izgubil nekje v stotinah novičk na to temo... :/

Ko bo kdo objavil en konkreten dokaz o tem, da se boji dogajajo v Sloveniji, bom pa seveda spremenila mnenje, če slučajno kdo pozna kak tak dokaz naj prilepi še sem. Smile

10Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 14:25:10

vidka

avatar
Novinec
Novinec

a se ti zdi,da je mešanec iz bivše Juge manj vreden kot hrt iz Španije.
Pa nebi debatirala o tem.Vsak ima svoje mnenje.

11Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 14:29:59

Gost

Anonymous
Gost

Ok, to sem tudi sama slišala, naj bi potekali boji nekje na Hrvaškem, Srbiji, Bosni če sem prav prebrala?
Glede te skupine sem pa tudi slišala, da pljuvajo po vseh...Razlogov ne vem?
Meni ni pomembno kak pes je, jaz bi vsem pomagala, je pa res, da že v SLO zavetišča pokajo po šivih. A če bi videla psa v Srbiji, ki potrebuje pomoč bi ga brez obotavljanja vzela...

Saj res, hrte iz Španije tudi uvažajo, to se strinjam morali bi v SLO predvsem imeti pošlihtano, da psov ne more vzrejati vsak, ki ima 5 min. časa.
Za Švico sem slišala celo, da moraš opraviti izpit če želiš imeti psa,.
V Skandinaviji pa je prodaja t.i "čistokrvnih brez rodovnika" mešancev itak prepovedana.
Mi smo daleč za časom.

12Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 15:00:34

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

To, da smo slovenci za časomje meni še predobro jasno. In, da se v naši državi nič ne premakne tudi. Žal, bomo ugotovili kako naj bi bilo pravilno, ko bo že prepozno...

https://domzavsepse.forumsl.net

13Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 16:22:16

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

vidka je napisal/a:a se ti zdi,da je mešanec iz bivše Juge manj vreden kot hrt iz Španije.
Pa nebi debatirala o tem.Vsak ima svoje mnenje.
Vsekakor ne. Verjemi, vem kako je z uvozom psov iz BIH, sem imela možnost poblizu spoznati delo enega od društev in lahko rečem samo, da sama pri čem takem nočem sodelovati, vse totalno neodgovorno, proti vsem zakonom, psom pa se dejansko pomaga bore malo. Več ne bi tukaj v javnosti, če koga res kaj več zanima ZS. Za španske hrte ne vem kakšen je postopek, se mi pa zdi po temu kar preberem na netu vse skupaj mnogo bolj odgovorno in ti hrti ne pristajajo v slovenskih zavetiščih. Nasploh pa nisem za uvažanje živali iz drugod, ko imamo že tu take probleme, na koncu se pa prelagajo od enega do drugega neodgovornega začasnika, skriva se mnogo in vse olepšuje, ogromno teh psov pa polni slovenska zavetišča in mi plačujemo zanje, medtem ko je marsikateri slovenski pes slabo oskrbovan in mučen. Dajmo najprej porihtat situacijo pri nas pa ko bo tu vse kot je treba dajmo še uvažat pse iz vsepovsod.

14Pasje borbe Empty Re: Pasje borbe Sre 22 Okt - 16:41:53

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Nasploh pa nisem za uvažanje živali iz drugod, ko imamo že tu take probleme, na koncu se pa prelagajo od enega do drugega neodgovornega začasnika, skriva se mnogo in vse olepšuje, ogromno teh psov pa polni slovenska zavetišča in mi plačujemo zanje, medtem ko je marsikateri slovenski pes slabo oskrbovan in mučen. Dajmo najprej porihtat situacijo pri nas pa ko bo tu vse kot je treba dajmo še uvažat pse iz vsepovsod.
*PODPIS*

https://domzavsepse.forumsl.net

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Pasje blazinice

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu