DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...

Join the forum, it's quick and easy

DOM ZA VSE PSE
Pozdravljeni na forumu DOM ZA VSE PSE!

Če ste eden izmed prostovolcev, ki hoče pomagat živalim, se kaj novega naučiti in biti na tekočem z problemi v Sloveniji se regristrirajte. Registracija je preprosta in kratka, administrator pa bo odobril vaše sodelovanje na forumu v roku 24 ur.

Redni gostje priporočamo registracijo, saj boste s tem lahko pripomogli k koristnosti foruma in izrazli vaše mnenje. Je pa tudi koristna, saj boste odveščeni o novih objavah in lahko boste izražali vaše mnenje ter predloge Smile
Brez regristracije ne vidite:
- kotiček za člane,
- pasme psov,
- pasji videi,
- pasji triki, igre in še kaj,
- pasja prehrana (sodobna pasja kuharica),
- pasji športi,
- pasja oprema,
- nega psa,
- psarne,
- nakup psa,
- pasja vprašanja,
- klepeti,
- tekme,
- razstave,
- forumska srečanja,
- nagradne igre.

Vabljeni, živali nas potrebujejo, da smo nihov glas, ker same tega ne zmorejo...
DOM ZA VSE PSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za vse mešančke, rodovniške pse in mačke :)

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 65, dne Sob 3 Jun - 0:55:17
Latest topics
» NAŠ JE PA TA TEDEN TAKO PRIDEN
Triki - poimenovanja EmptyPet 6 Feb - 20:03:56 by Žlička

» Črni laponski pes
Triki - poimenovanja EmptyČet 5 Feb - 20:43:31 by Žlička

» Mikrosporija
Triki - poimenovanja EmptySre 4 Feb - 19:11:53 by Anubis

» Prostata pri psih
Triki - poimenovanja EmptySre 4 Feb - 13:22:37 by Anubis

» Dva mlada psička iščeta stalen dom
Triki - poimenovanja EmptyNed 1 Feb - 22:22:28 by Žlička

» Čudovita zgodba
Triki - poimenovanja EmptyNed 1 Feb - 19:51:33 by Žlička

» Vprašanje za admine
Triki - poimenovanja EmptyPet 30 Jan - 23:08:10 by Anubis

» Hemangiosarkom
Triki - poimenovanja EmptyPet 30 Jan - 22:35:48 by Anubis

» Leptospiroza
Triki - poimenovanja EmptyPet 30 Jan - 21:47:05 by Anubis


You are not connected. Please login or register

Triki - poimenovanja

+3
Pia
Anja&Tara
Kevin
7 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Triki - poimenovanja Empty Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 21:46:40

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Torej, kako se odločite kako boste poimenovali nov trik? Se odločite pač tako, da se kar spomnite ali se prej pozanimate, uporabite že izbrano ime? Imate raje angleška poimenovanja ali slovenska. Ali imate za kakšne trike kar nekatere izmišljene besede? Smile

https://domzavsepse.forumsl.net

2Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:01:07

Anja&Tara

Anja&Tara
Novinec
Novinec

Jaz izberem čimbolj kratko ime. Če je krajše v slovenščini dam slovensko, če ne pa angleško.
Po navadi se prej pozanimam kako se trik imenuje, potem pa vidim ali dam tisto že izbrano ime ali pa malo eksperimentiram z izbiranjem imena. Smile

3Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:05:34

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

No te imaš podoben način kot jaz Very Happy

https://domzavsepse.forumsl.net

4Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:27:55

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec

Dejansko nimam niti enega trika poimenovanega angleško, tega sem se šele zdaj zavedala. Very Happy Trik poimenujem običajno po tistem kar mi prvo pade na pamet. Zato pa je par trikov tako bedno poimenovanih, da jih raje tiho govorim, če jih že izvajava v javnosti. Razz

5Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:35:40

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

Pia je napisal/a:Zato pa je par trikov tako bedno poimenovanih, da jih raje tiho govorim, če jih že izvajava v javnosti. Razz
Primer? Very Happy

https://domzavsepse.forumsl.net

6Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:50:34

Pia

Pia
Vajenec
Vajenec

Joj, haha. Trik pleši je recimo poimenovan napadi, ker se pač nisem spomnila kako se temu triku dejansko reče. :''D

7Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 22:52:23

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

jao Piaa HAHA :'D

https://domzavsepse.forumsl.net

8Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 23:41:38

iAsh

iAsh
Moderator
Moderator

Jaz poimenujem čist različno, včasih slovensko, včasih angleško in imava že veliko angleških poimenovanj ker je lažje in krajše kot pa v slovenščini ali pa se v slovenščini malo čudno sliši haha 
Mam pa tudi trikce kjer ima beseda isti pomen (npr. nazaj, back) trikec pa je drugačen :p 
Eni trikci pa imajo kar ena brezvezna imena haha

Ful zanimivo pa mi je ko so trikci poimenovani čist po svoje- kaj ti pride prvo na pamet lol Ali pa  poimenovanja po junakih oz karakterjih, npr po pokemonih, midva z Ashem imava en trikec pikachu. Very Happy

9Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 23:43:44

Gost

Anonymous
Gost

Meni je čisto vseene le, da je dovolj kratko in lahko za zapomnit Smile

10Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 23:45:57

iJazz

iJazz
Moderator
Moderator

Jaz poimenujem trikec po tem, na kaj me pač spominja. Večina trikov je kar slovenskih, imam pa tudi dva, ki sta nemška. Razz Drugače je pa meni tudi ful všeč, če trik poimenuješ po kakih karakterjih, ali pa nekaj čisto smešnega, ki sploh nima veze s trikom. Jaz mam tud en trik poimenovan "pikachu", haha. Smile

http://kjara-kocbek-animalphotography.weebly.com/

11Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pet 31 Okt - 23:47:30

Kevin

Kevin
Administrator
Administrator

To je tako zakooon ^^

https://domzavsepse.forumsl.net

12Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Sob 1 Nov - 9:45:21

airedale10

airedale10
Vajenec
Vajenec

Jaz pa na povelja ne dajem sploh neke velike pozornosti (kar sicer ni ravno ok, ampak dokler Dino razume, kaj mora delat se ne obremenjujem s tem). Smile Poimenovana imam tista osnovna vedenja - tačke, dotikanje tarč na različne načine, vaje poslušnosti, ene par osnovnih trikov, ki sem jih učila na začetku, ko sem še zelo izbirala povelja. Smile Drugo pa niti nimam pod kakim posebnim poveljem večinoma, itak vidi po moji telesni govorici kaj hočem od njega. Smile Imam pa tisto kar je poimenovano kakor kaj, nekatera imena slovenska, druga angleška, veliko jih je tudi nekih čisto brez pomena.

13Triki - poimenovanja Empty Re: Triki - poimenovanja Pon 3 Nov - 17:37:59

Nika

Nika
Novinec
Novinec

Meni poimenovanja trikcev niti niso tolk pomembna, poimenujem čist različno: angleško, slovensko, neka čist random beseda.. Pač, da je čim krajše in razumljivo. (:

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu